Jak szybko i skutecznie wybudować piwniczkę ogrodową?

Ostatnio coraz częstsze jest budowanie różnego rodzaju piwniczek na działce przy domu. Ich zastosowanie może być przeróżne. Można nawet zaryzykować stwierdzeniem, że ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Piwniczki ogrodowe to tak naprawdę jedynie budulec. To, co zrobimy wewnątrz jest jedynie inwencją twórczą, dlatego można zarówno zrobić takie pomysły jak winniczka, pomieszczenie gospodarcze, spiżarka czy zwykła piwnica. Jednak warto wiedzieć, że równie dobrze można zrobić ukryte pomieszczenie, miejsce do zabaw dla dzieci i wiele innych. Jest to więc bardzo uniwersalny budulec, który można użyć wedle uznania. Decydując się na zakup takiej piwniczki, często rodzi się wiele pytań w głowie. Ile będzie kosztował transport, jak wygląda montaż, jak skutecznie i szybko wybudować piwniczkę. Tutaj znajdą państwo odpowiedzi.

Gdzie kupić? Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Na rynku jest wiele firm, które oferują betonowe piwniczki do ogrodu, dlatego wybór jest naprawdę szeroki, jednak warto wybrać liderów w branży. Pozwoli to na dobranie idealnego produktu pod preferencje i wymagania klienta. Najważniejsza jest wytrzymałość i pojemność. Te dwa aspekty trzeba wziąć pod uwagę podczas wyboru. Odpowiednia wytrzymałość powinna być zapewniona przez wysokiej jakości beton. Wówczas nie musimy się martwić zarówno o wilgoć, jak i długoletnią odporność na wszelkie, szkodliwe czynniki zewnętrzne. IRPOL jest obecnie liderem na rynku w dziedzinie zbiorników betonowych, dlatego wybierając tę firmę, ma się pewność, że wytrzymałość będzie z pewnością najlepsza. Jeśli natomiast chodzi o pojemność, to w asortymencie można znaleźć różne, dzięki czemu każdy klient będzie mógł indywidualnie dobrać ofertę spełniającą jego oczekiwania. Piwniczkę można kupić online, co jest bardzo przystępne szczególnie dla tych, którzy nie mają zbyt wiele czasu, by jeździć po sklepach.

 fot. IRPOL 

Jak drogi będzie transport i montaż?

Po zakupie odpowiedniej, interesującej nas piwniczki, przychodzi czas na zorganizowanie transportu. Ten, ze względu na spore gabaryty produktu, jest dość uciążliwy i kosztowny. Wiele sklepów nie oferuje własnego transportu, dlatego też samemu trzeba go organizować. Firma IRPOL ma natomiast w ofercie korzystny cenowo transport łączony, dzięki czemu nie musimy już sami zajmować się tym uciążliwym i często denerwującym aspektem. Piwniczki ogrodowe zostaną przetransportowane pod same drzwi, co jest bardzo wygodne dla klienta. Następnym kłopotem, jaki często rodzi się podczas procesu budowania piwniczki jest montaż. Często firmy zostawiają klientów z tym samych, przez co trzeba szukać ekipy, która wykona montaż. Wiąże się to oczywiście z dodatkowymi kosztami, których każdy chce uniknąć. Na szczęście IRPOL posiada wliczony w koszt, darmowy montaż. Wysokiej klasy fachowcy przyjadą wraz z zamówionym produktem i zajmą się osadzeniem piwniczki w glebie, dzięki czemu klient nie będzie musiał nic robić. Jest to więc bardzo przystępne rozwiązanie dla każdego.


Data publikacji: 2021-03-08

Podobne technologie i poradniki


15.11.2022 | Altany, pergole
Wybierz nowoczesne aluminiowe systemy zadaszeń Ekskluzywny design,...
01.09.2022 | Altany, pergole
Beztroski wypoczynek z bliskimi na tarasie czy...
25.03.2020 | Altany, pergole
Altany ogrodowe są elementami małej architektury. Stanowią...
21.08.2018 | Altany, pergole
Pergole, zadaszenia, wiaty, ogrody zimowe – eleganckie...