8 nowych szyb dźwiękoizolacyjnych w ofercie Press Glass

Firma Press Glass sukcesywnie rozszerza ofertę szyb zespolonych. W ostatnim czasie na swojej stronie internetowej poinformowała o wprowadzeniu 8 nowych typów zespoleń przebadanych laboratoryjnie pod kątem izolacyjności akustycznej. Do listy zespoleń dołączyły szyby dźwiękoizolacyjne o parametrach równych 33, 35, 38, 39, 40 i 43db. W ofercie firmy znajduje się obecnie 86 rodzajów szyb dźwiękoizolacyjnych.

– Dla wielu wartości Rw możemy zaproponować kilka rodzajów szyb, a dla Rw = 40db mamy aż 10 możliwości, to świadczy o dużej elastyczności naszej oferty. Dostarczamy produkty potwierdzone niezbędnymi certyfikatami poświadczającymi możliwość ich użycia w całej Europie i Ameryce Północnej. Wzbogacając ofertę o nowe pozycje, w uzgodnieniu z naszymi klientami, dajemy jasny sygnał, że rozumiemy i wspieramy indywidualne potrzeby odbiorców – dodaje Gerard Plaze kierownik działu promocji.

Firma Press Glass jakiś czas temu uruchomiła również specjalny konfigurator szyb dźwiękoizolacyjnych, z którego można korzystać zarówno na stronie internetowej jak i za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji mobilnej PRESS GLASS MOBILE.

– Konfigurator szyb dźwiękoizolacyjnych jest odpowiedzią na oczekiwania klientów ponieważ pozwala zawęzić obszar wyszukiwania do wariantów szyb zgodnych z oczekiwaniami użytkownika. Można porównywać dostępne zespolenia zarówno pod względem wartości współczynnika izolacyjności ważonej i wskaźników poprawkowych jak i danych dotyczących wagi, klasy bezpieczeństwa czy grubości szyb w pakiecie. To spore udogodnienie dla naszych klientów, gdyż konfigurator przyspiesza analizę dostępnych wariantów szyb zespolonych i wybór poszukiwanej opcji, zwłaszcza przy tak szerokiej ofercie – zaznacza Gerard Plaze.

Więcej informacji na stronie: www.pressglass.eu/oferta/szyby-zespolone/szyby-dzwiekochlonne

 


Data publikacji: 2016-07-13

Podobne technologie i poradniki