pogotowie projektowe

Od września tego roku dostępna jest nowa bezpłatna usługa Leca – „Pogotowie projektowe”. Osoby zainteresowane konsultacją projektu mogą skorzystać ze wsparcia naszych doradców technicznych. Wystarczy do nas napisać lub zatelefonować. Ekspert Leca skontaktuje się z projektantem w ciągu 24 godzin, a w razie potrzeby również do niego dojedzie. Na zgłoszenia czekamy pod adresem: [email protected] oraz numerami telefonów: 505 172 083 lub 505 172 082.

Ten nowy serwis jest kontynuacją i rozszerzeniem naszych dotychczasowych działań mających na celu ułatwienie pracy projektantom. Już mogą korzystać z ponad 300 gotowych rozwiązań, m.in. podłóg na gruncie, zielonych dachów, izolacji rurociągów czy remontu stropów. Szczegółowe opisy wraz z bogatą dokumentacją techniczną (w tym rysunki CAD) zamieszczone są na stronie internetowej www.leca.pl w specjalnej zakładce „Dla projektanta”.

Do dyspozycji projektantów oddajemy również programy i narzędzia kalkulacyjne usprawniające wykonywanie obliczeń cieplno-wilgotnościowych oraz wspomagające projektowanie w zakresie zielonych dachów, izolacji rur w gruncie i geotechniki, a także bibliotekę BIM.

 

 

Produkcją keramzytu w Polsce zajmujemy się ponad 40 lat. Dostarczamy go odbiorcom na terenie całego kraju. Zebrane doświadczenia z realizacji oraz wyjątkowe właściwości Leca® KERAMZYTU dały solidną podstawę dla naszych rozwiązań.


Data publikacji: 2018-09-14

Podobne technologie i poradniki


02.07.2020 | Kruszywa
Zastosowanie hydratyzowanego wapna w zaprawie murarskiej sprawia,...
07.01.2019 | Kruszywa
Leca® KERAMZYT to lekkie i zarazem wytrzymałe...
izolacja
11.09.2018 | Kruszywa
Poradnik Wykonawcy został przygotowany przez doradców Leca...
21.02.2017 | Kruszywa
Nowo uruchomiony serwis www.leca.pl stanowi bogate źródło...
20.10.2016 | Kruszywa
Pszczoły pełnią bardzo ważną rolę w życiu...