PERI wprowadza do oferty usługę profesjonalnej naprawy deskowań

PERI, lider w technice deskowań, rusztowań i doradztwie technicznym, poszerza swoją ofertę o usługę naprawy deskowań.

Serwis deskowań klientów to naturalne uzupełnienie dotychczasowej oferty PERI Polska. PERI posiada pięć wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt centrów logistycznych w kluczowych lokalizacjach w Polsce, umożliwiających świadczenie usługi naprawy deskowań na najwyższym poziomie.

Inwestycja w zakup deskowań z założenia musi się zwrócić. To spore obciążenie finansowe dla każdego wykonawcy czy wypożyczalni. Podczas eksploatacji elementy deskowań są narażone na duże obciążenia, zniszczenia i trudne warunki atmosferyczne. A nie zawsze mamy wpływ na to jak są one użytkowane czy magazynowane. Odpowiednie użycie narzędzi w trakcie montażu, demontażu oraz poprawne składowanie i transport na pewno przedłużą czas użytkowania deskowań.

Jednak nawet przy prawidłowym użytkowaniu regularna konserwacja jest absolutnie konieczna, aby móc uzyskać odpowiedni rezultat wykonywanych robót i przedłużyć przydatność deskowań do dalszej pracy, a co za tym idzie, oszczędzić czas i pieniądze.

fot. Peri

„Nasz serwis dysponuje wiedzą, fachowcami i najnowocześniejszymi maszynami pozwalającymi na przywrócenie deskowań PERI do odpowiedniego stanu. Do napraw stosowane będą wyłącznie oryginalne części. Są one dostosowane do rodzaju deskowań PERI i spełniają najwyższe standardy.” – wyjaśnia Daniel Charubin, dyrektor ds. logistyki PERI Polska.

PERI zna się na deskowaniach jak mało kto, używa nowoczesnych technologii oraz posiada wyszkolony personel. Serwis deskowań PERI pozwoli klientom znacznie dłużej świadczyć profesjonalne usługi sprzętem wysokiej jakości.

Po serwisie w PERI deskowania znacznie dłużej będą gotowe do pracy, a klienci PERI będą mogli świadczyć profesjonalne usługi sprzętem wysokiej jakości.

Oferta serwisu zawiera trzy warianty naprawy do wyboru:

• zakup poszycia i akcesoriów do samodzielnej wymiany
• zakup poszycia i zlecenie jego wymiany
• zlecenie remontu generalnego

Jest możliwość zlecenia także transportu materiału, w ramach opcji door-to-door. Jak na profesjonalną usługę przystało, podczas naprawy klient na bieżąco jest informowany o jej statusie.

Usługę serwisową PERI można łatwo i szybko zamówić online: https://shop.peri.com.pl/Serwis/

fot. Peri

PERI to firma rodzinna o międzynarodowym zasięgu, która dzięki innowacyjności i bliskiej współpracy z klientami jest wiodącym usługodawcą oraz producentem deskowań i rusztowań, oferującym także sklejki, akcesoria, osprzęt i oprogramowanie tworzone na potrzeby budownictwa.
www.peri.com.pl


Data publikacji: 2021-06-30

Podobne technologie i poradniki


Zakupy to nieodłączny element naszego codziennego życia,...
Szlifowanie powierzchni, polerowanie, gratowanie… zakres prac, które...
Posadzkarka Floor Master Typ 130 została wprowadzona...
Odpowiednie wibrowanie betonu chroni przed nadmiarem wody,...