Wodne nagrzewnice powietrza to popularne rozwiązanie z uwagi na swoją skuteczność oraz niskie koszty inwestycyjne. Ich wykorzystanie pozwala na zmniejszenie nakładów inwestycyjnych oraz uproszczenie instalacji grzewczej.

W nadchodzącym sezonie grzewczym warto poznać wszystkie zalety wynikające z oferty FLOWAIR. Ale najpierw przypomnijmy jak działają nagrzewnice i jakie są korzyści wynikające z ogrzewania nadmuchowego.

JAK DZIAŁA OGRZEWANIE NADMUCHOWE?

Ogrzewanie nadmuchowe, opierające się na konwekcji wymuszonej, jest jednym z najbardziej efektywnych systemów ogrzewania pomieszczeń. Wentylator nagrzewnicy zasysa powietrze z pomieszczenia i kieruje je na wymiennik ciepła. Strumień powietrza omywając aluminiowe lamele odbiera od nich ciepło i tak ogrzany kierowany jest do strefy przebywania ludzi. Jest to najbardziej ekonomiczny sposób ogrzewania hal i innych pomieszczeń wielkokubaturowych. Ponadto powietrze wprawione w ruch szybciej rozchodzi się po całym obiekcie, ogrzewając go w całej jego kubaturze.

Moc nagrzewnic wodnych zależna jest od 3 wartości:

  • temperatury czynnika grzewczego oraz jego przepływu
  • temperatury powietrza w pomieszczeniu
  • ilości powietrza jakie przepływa przez nagrzewnicę

Korzyści płynące z ogrzewania nadmuchowego:

JAKOŚĆ I POTWIERDZONE PARAMETRY

FLOWAIR dbając o jakość swoich produktów współpracuje z niezależnym, międzynarodowym, akredytowanym laboratorium badawczym, gdzie przeprowadzone zostały badania nagrzewnic. Ich wyniki jednoznacznie potwierdzają rzeczywiste parametry techniczne, które umieszczone są na etykiecie jakości. Specjaliści FLOWAIR uważają, że informacje tak ważne jak moc urządzenia, zasięg czy hałas nagrzewnic wodnych są dla potencjalnego klienta kluczowe do prawidłowego i świadomego doboru urządzeń. Etykieta na produktach FLOWAIR jest gwarancją dla wszystkich osób zaangażowanych w inwestycję budowlaną, gdyż pokazuje wiarygodne dane techniczne urządzenia.
Klient ma pewność, że produkt został przebadany, a parametry urządzenia są zgodne z opisem.

ŁATWY DOBÓR URZĄDZEŃ

W celu ułatwienia doboru FLOWAIR przygotował na swojej stronie www kalkulator mocy grzewczych, który w „kilka kliknięć” wylicza realną moc nagrzewnic LEO w zależności od temperatury czynnika grzewczego, temperatury powietrza na wlocie do urządzenia i przepływu powietrza.
Wystarczy wejść na stronę http://calc.hc.flowair.com by w szybki sposób dobrać nagrzewnicę.

ŁATWY MONTAŻ

FLOWAIR zadbał aby instalacja nagrzewnicy była naprawdę prosta. Konsola ma nawiercone otwory, w zestawie dołączone są śruby mocujące, a na kartonie instalator znajdzie szablon z rozstawem do nawiercenia otworów.

DODATKOWA PROMOCJA

FLOWAIR uruchomił Klub Instalatora – platformę internetową, dzięki której można rejestrować zakupione produkty z linii FLOWAIR Basic i otrzymać gwarantowaną premię pieniężną w wysokości 50 zł!

Urządzenia, które są objęte promocją to typoszereg ośmiu nagrzewnic wodnych LEO w zestawie. W skład zestawu LEO wchodzą nagrzewnica wodna, konsola obrotowa oraz TS – regulator obrotów z termostatem, co razem tworzy kompletny zestaw gotowy do zamontowania

Po zakupie promocyjnego urządzenia, wystarczy zarejestrować się na stronie www.klubinstalatora.com, wpisać indywidualny kod promocyjny, który widnieje na urządzeniu, a następnie cieszyć się premią, która wpłynie na dedykowaną kartę płatniczą.

Platforma, która powstała jest źródłem informacji o Klubie Instalatora. Wszystko po to aby ułatwić uczestnictwo w programie. Klienci firmy znajdą tam wszelkie informacje o zasadach, regulamin, saldo zdobytych premii czy formularz rejestracji kodów.

PODSUMOWANIE OFERTY

FLOWAIR dostarcza w nadchodzącym sezonie grzewczym kompleksowe rozwiązanie:

  • atrakcyjną cenowo nagrzewnicę z konsolą i regulatorem w cenie
  • dodatkowe 50 zł w promocji
  • dostępne na stronie firmy kalkulatory doboru
  • łatwy montaż nagrzewnicy dzięki szablonowi umieszczonemu na kartonie.


Data publikacji: 2019-11-12

Podobne technologie i poradniki


„O gustach się nie rozmawia” – mawiają....
Wśród wielu osób wciąż panuje przekonanie, że...
Wentylacja idealnie wkomponowana w ścianę czy w...
W obliczu stale rosnących wymagań dotyczących jakości...
Rusza jesienna trasa Lindab RoadShow! Auto pokazowe...
Japoński producent prezentuje nowy, interesujący projekt, który...
Ponad 6 tysięcy przejechanych kilometrów, 11 odwiedzonych...
Rozmowa z Piotrem Wolakiem, Prezesem Zarządu Lindab...
Trudności z koncentracją, bóle głowy, kaszel, nudności...