Czy pracownik może być herosem? Jak się okazuje w DABROwent jest to możliwe.

Bydgoska hurtownia wentylacyjna DABROwent we wrześniu rozpoczęła proces rekrutacji nowego sprzedawcy, a właściwie: „Super Handlowca w branży HVAC”.

 

W zabawnie napisanym ogłoszeniu firma opisuje superlatywy pracy w DABROwentcie. Z anonsu dowiadujemy się, jednak nade wszystko o stanowisku pracy. Firma w zakresie obowiązku swojego nowego pracownika umieściła między innymi rycerskie reprezentowanie swoich interesów na rynku czy odważne sprzedawania produktów z asortymentu hurtowni. DABROwent szuka pracownika, który będzie miał waleczne serce i nieustraszony charakter, będzie również posiadał tajemną wiedzy techniczną z zakresu urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Do tego niezbędne jest posiadanie prawa jazdy na batmobil.

 

Całe ogłoszenie możecie przeczytać na naszym portalu oraz na stronie hurtowni wentylacyjnej DABROwent: www.dabrowent.pl/rekrutacja-handlowiec

Czy nowa forma rekrutowania pracowników sprawdzi się w bydgoskiej firmie? Nie omieszkamy zapytać po procesie rekrutacji. A Was zachęca taka niestandardowa forma do dołączenie do DABROzałogi?


Data publikacji: 2015-09-22

Podobne technologie i poradniki


Idealny klimat o każdej porze roku Lepsza...
Czyste powietrze wewnątrz budynków jest kluczowe dla...
Planujesz zakup i instalację klimatyzacji? Zobacz, na...
Prosta, niczym niezakłócona linia w suficie nadająca...
„O gustach się nie rozmawia” – mawiają....
Wśród wielu osób wciąż panuje przekonanie, że...
Wentylacja idealnie wkomponowana w ścianę czy w...
W obliczu stale rosnących wymagań dotyczących jakości...
Rusza jesienna trasa Lindab RoadShow! Auto pokazowe...
Japoński producent prezentuje nowy, interesujący projekt, który...