Nowa jakość w oświetleniu biur i ulic

Producenci systemów oświetleniowych na bieżąco uatrakcyjniają swoje oferty, tak by były one jak najbardziej konkurencyjne. Na rynku jest szeroki wybór możliwości, lecz kierując się ceną nie zawsze można liczyć na dobrą jakość czy oszczędność w użytkowaniu. Firma LŁ wprowadziła na rynek lampy do zastosowań biurowych i ulicznych polskiej marki MICOLED, które łączą w sobie wiele zalet.
Prze wszystkim wydajność i trwałość lamp, a zatem energooszczędność to czynniki charakteryzujące wyroby MICOLED. W parze idzie też wysoka jakość wykonania z konkurencyjną ceną. Ciekawy design, prostota i funkcjonalność to równie ważne aspekty firmy. Tworzone zgodnie z unijną dyrektywą lampy są w pełni bezpieczne dla środowiska.

Szeroki wybór paneli LED znajdzie zastosowanie w oświetleniu biur, mieszkań, sklepów czy też miejsc użyteczności publicznej. Dzięki odpowiednio wybranemu dyfuzorowi światło nie razi i nie drażni wzroku.
Lekka konstrukcja paneli pozwala na łatwy montaż w trzech sposobach. Standardowo na modułowych sufitach podwieszanych, natynkowo oraz na zawiasach.     
Lampy LED wykorzystywane w panelach mają żywotność aż do 100 000 godzin, są bardzo wydajne. Należy również pamiętać, że odpowiedni dobór oświetlenia wpływa korzystnie na samopoczucie i efektywność użytkownika.

Marka MICOLED posiada w swojej ofercie oświetlenie zewnętrzne. Stworzone do zastosowań ulicznych lampy oświetleniowe LED są energooszczędne i przyjazne dla środowiska. Dzięki wykonaniu w wysokiej jakości sprawdzą się w wymagających warunkach i miejscach.
Znacznie zmniejszenie zużycia energii jest możliwe dzięki innowacyjnej technologi sterowania oświetlenia. Dzięki temu jest ono tańsze, prostsze i skuteczne. Lampy em-ulica wyposażone są w diody LED CITIZEN czwartej generacji przez co strumień światła jest płynny i komfortowy. Można zastosować je przy węzłach drogowych, parkach, ścieżkach rowerowych czy terenach przemysłowych.
Oświetlenie marki MICOLED em-ulica wyróżnia nowoczesny desaign i szeroki wybór modeli opraw.

Oferta MICOLED łączy w sobie innowacyjność, wydajność i jakość. Zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne rozwiązania są ultranowoczesne i oszczędne, skierowane do odbiorców instytucjonalnych jak i do  klientów indywidualnych.

Firma ART METAL posiada w swojej ofercie szeroki wybór między innymi ulicznych słupów oświetleniowych. W parze z estetycznym i oryginalnym wyglądem idzie również dbałość o jakość.
Wybór latarni można dopasować do danej architektury ulicy, mogą to być klasyczne, stylizowane na XIX wieczne lampy lub ultranowoczesne, minimalistyczne formy. Niewątpliwie uatrakcyjnią przestrzeń miasta, zapewniając optymalne oświetlenie.

Firma ART METAL z myślą o małej architekturze przygotowała ofertę oświetlenia ogrodu. Odpowiedni dobór lamp zewnętrznych uatrakcyjni nasz teren wokół domu. Kreatywne formy i wzornictwo umożliwiają aranżacje odpowiadającą naszym gustom. W ofercie znajdziemy również oświetlenie naścienne, które sprawdzi się na tarasie lub przy wejściu do domu.

Doświadczenie firmy i zaangażowanie w tropieniu najnowszych trendów sprawiają, że produkty ART METAL cieszą się dużym uznaniem wśród klientów.
Praktyczne rozwiązania i atrakcyjne wzornictwo lamp z pewnością trafią do gustu najbardziej wymagających odbiorców.

źródło: INFORMACJE PRASOWE GUTPR Foto:art-metal.pl, MICOLED


Data publikacji: 2016-04-15

A A A

Podobne inspiracje


19.02.2018 |
Wybór kształtu schodów zależy od ich lokalizacji,...
10.01.2018 |
Przygotowaliśmy dla Was wnętrzarskie podsumowanie roku 2017!...
20.12.2017 |
Przygotowując się do świąt Bożego Narodzenia dużo...
19.12.2017 |
Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia,...
16.11.2017 |
Monstera Dziurawa króluje we wnętrzach. Wyjątkowy kształt...
27.09.2017 |
Świece i świeczniki dodają niebanalnego klimatu do...
21.09.2017 |
Chyba nie ma łatwiejszego, tańszego i efektywniejszego...
18.09.2017 |
Lato niestety się kończy i nieubłaganie nadchodzą...
15.09.2017 |
Czerpanie inspiracji z motywów ze świata roślin...
13.09.2017 |
Koniec wakacyjnej sielanki. Dzieci usiadły do ławek...
17.07.2017 |
Urządzasz swoje wnętrze i szukasz nietuzinkowych elementów...
14.07.2017 |
Zioła wzbogacają i podkreślają smak potraw, są...