Nowoczesne technologie i bezpieczeństwo w pracy

Relacja z bydgoskich Targów GRYF-BUD, TEO oraz BHP-BUD

3.5 tysiąca zwiedzających i ogromne emocje – tak można podsumować Targi Budownictwa i Instalacji GRYF-BUD oraz Targi Energii Odnawialnej TEO, które odbyły się w Bydgoszczy 2-3 kwietnia 2016. Wystawcy prezentowali swoją ofertę w nowo powstałej hali najnowocześniejszego w Polsce Północnej Bydgoskiego Centrum Targowo –Wystawienniczego w Myślęcinku. Równolegle z XXXIII Targami Budownictwa i Instalacji GRYF-BUD odbyły się Targi Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Budownictwie BHP-BUD. Nowatorska forma Targów łącząca wykonawcze firmy budowlane ze specjalistycznymi firmami branży BHP spotkała się z dużym zainteresowaniem i uznaniem wystawców, zaproszonych gości i odwiedzających.

Targi GRYF-BUD organizowane były m.in. przy współpracy z Pomorsko-Kujawską Izbą Budownictwa, Polską Izbą Przemysłowo-Handlową Budownictwa, Regionalną Dyrekcją Ochrony Środowiska, Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Bydgoskim Parkiem Przemysłowo-Technologicznym, Polską Izbą Gospodarczą Energii Odnawialnej i Rozproszonej, Stowarzyszeniem Architektów Polskich, Kujawsko-Pomorską Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa, Polskim Stowarzyszeniem Dekarzy, Kujawsko-Pomorskim Związkiem Pracodawców i Przedsiębiorców.

 

gryf bud relacja

 

Targom towarzyszyły konferencje skierowane do specjalistów oraz uczestników Targów. Pełne sale wykładowe pokazały, iż nowoczesne technologie w połączeniu z wiedzą i praktyką są ogromną siłą napędową branży. Podczas Targów odbyło się spotkanie informacyjne projektu powołania Stowarzyszenia Producentów i Dystrybutorów Środków Ochrony Pracy w Budownictwie.

 

gryf bud relacja

 

Rozpoczęto już także pracę nad przyszłorocznymi Targami, które planowane są na początek kwietnia 2017 roku.


Data publikacji: 2016-04-13

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Zadzwoń do firmy pod numerem telefonu: 601 ... pokaż numer
Możesz też skorzystać z formularza kontatowego poniżej:

Podobne wydarzeniaSłowa kluczowe: targi budowlane, targi instalacji, targi energii odnawialnej, wydarzenie targowe