Alutech IncorporatedAdres firmy:
220075 Mińsk -Białoruś,
ul.Selitskogo 10,
woj.
Zobacz na mapie


Kontakt:
tel. +375 (17) 330-11-39
tel. kom. +48 608 300 957
Email: [email protected]
WWW: www.alutech-group.com/pl

Alutech Incorporated

O firmie


ALUTECH Incorporated jest nowoczesnym przedsiębiorstwem przemysłowym produkującym i dostarczającym systemy sterowania do rolet, bramy segmentowe oraz konstrukcje aluminiowe.

 

Powierzchnia produkcyjna – 25 000 m²,

Moc produkcyjna – ponad 150 mln metrów bieżących profili walcowanych rolkowo rocznie;

25 000 / 70 000 ton blachy malowanej (aluminium/stal).

 

Wszystkie przedsiębiorstwa Grupy ALUTECH posiadają nowoczesny sprzęt, który umożliwia produkcję towarów, spełniających europejskie standardy jakości. Ich zintegrowane podejście do wytwarzania produkcji jest cechą charakterystyczną Grupy ALUTECH - 90% komponentów gotowego systemu roletowego jest produkowanych wewnątrz holdingu.

 

ALUTECH Group została założona w 1996 roku i zaczęła zajmować się montażem gotowych konstrukcji roletowych, a także opanowała własną produkcję systemów roletowych. Stworzyli holding produkcyjno-handlowy a teraz są liderami w swoim sektorze rynkowym. Firma prężnie się rozwija, z roku na rok poszerzając swoje możliwości produkcyjne. Mają oddziały w wielu krajach oraz posiadają wiele zakładów produkcyjnych. 

 

ALUTECH Group to przedsiębiorstwo otwarte na współpracę ze wszystkimi, którzy cenią najwyższą jakość, systemowe podejście do biznesu, profesjonalizm, niezawodność i przyzwoitość.

 

Ich misją jest produkcja wysokojakościowych produktów, które ułatwiają życie oraz upiększają świat. Firma stale inwestuje w uzupełnianie wiedzy, wypracowują i wdrażają zaawansowane technologie. Za każdym sukcesem firmy Alutech Group stoi zgrany zespół fachowców, którzy razem realizują postawione cele, stale je podwyższając.

Produkty i Usługi


SYSTEMY BRAMOWE

 

SYSTEMY ROLETOWE
-rolety zewnętrzne;
-bramy rolowane;
-kraty rolowane;
-automatyka dla rolet;
-rolety z moskitierą;
-systemy antywłamaniowe.


SYSTEMY PROFILI ALUMINIOWYCH

 

INNE SYSTEMY
-automatyka dla różnych typów bram; 
-automatyczne szlabany; 
-akcesoria (urządzenia bezpieczeństwa, kontroli dostępu, sterowania radiowego itd.).

Galeria


Artykuły o tej firmie


Okna wpuszczają do budynku światło i świeże...

Słowa kluczowe: