BEL-POL Sp. z o. o.Adres firmy:
58-100 Świdnica,
Strzelińska 10,
woj. dolnośląskie


Kontakt:
tel. + 48 74 856 38 31
tel. kom.
Email: [email protected]
WWW: www.bel-pol.pl

BEL-POL Sp. z o. o.

O firmie


30 lat temu w 1991 roku otwarty został pierwszy sklep Bel-Pol w Świdnicy (dolnośląskie). Początkowo w ofercie znalazły się panele ścienne. Wraz z rozwojem firmy, asortyment zmieniał się, niezmiennie jednak od początku istnienia firma oferowała nowoczesne i innowacyjne materiały wykończeniowe, poprawiające komfort mieszkania.
 
Z czasem misją firmy stało się:

“Zaspokajanie potrzeby podnoszenia poziomu życia poprzez oferowanie w korzystnych cenach najwyższej jakości nowoczesnych materiałów wykończenia wnętrz – zgodnie z najnowszymi światowymi trendami we wzornictwie.”

Firma Bel-Pol zajmuje się dystrybucją podłóg i drzwi oraz akcesoriów. Obecnie posiada blisko 40 firmowych salonów sprzedaży oraz ponad 40 partnerskich salonów na terenie całej Polski. Sukces i rozwój firmy oparty jest na kompetencjach ponad 800 osobowej załogi, która stale się podnosi swoje kompetencje.

Specjalnością firmy jest sprzedaż podłóg naturalnych, paneli podłogowych, paneli ściennych, listew oraz drzwi popularnych producentów jak: Barlinek, SWISS KRONO, Porta, DRE, Pol-Skone, Egger, Quick-Step. Usługi świadczone przez firmę są kompleksowe, od dokonania zakupu, poprzez transport, aż po sam montaż. Salony wyróżnia bogata oferta i jakość eksponowanych produktów, profesjonalizm oraz doradztwo na najwyższym poziomie.

Sprzedaż prowadzona jest w następujących obszarach:

– Klienci detaliczni: obsługiwani są w ponad 90 specjalistycznych salonach sprzedaży. 

– Klienci hurtowi: dziesięć centrów dystrybucji zaopatruje 2 000 hurtowni i sklepów branżowych na terenie niemal całego kraju.

 – Klienci inwestycyjni: realizowane są dostawy i montaże w obiektach w budownictwie wielorodzinnym, hotelach, biurach itp. Firma współpracuje z największymi w branży firmami budowlanymi. 

W 2020 roku firma przekroczyła poziom 500 mln. przychodu. Od lat jest liderem w branży nie tylko jeśli chodzi o wielkość przychodu, ale także w ocenie klientów. W 2021 roku natomiast znalazła się w prestiżowym gronie firm opublikowanych w pierwszym, polskim rankingu 300 Najlepszych Polskich Pracodawców 2021 przygotowanym przez magazyn Forbes. Firma Bel-Pol zajęła zaszczytne 30 miejsce wśród firm w swojej branży oraz 263 miejsce wśród wszystkich analizowanych firm. Kolejnym sukcesem odniesionym w 2021 roku było zajęcie wysokiego miejsca wśród firm będących liderami w Polsce. Pod względem przychodów, firma Bel-Pol uplasowała się na 587 miejscu, ze wszystkich ankietowanych firm (blisko 2500). 

Produkty i Usługi


  • Podłogi
  • Drzwi
  • Ściany

Słowa kluczowe: bel-pol, sprzedawca podłóg, sprzedawca drzwi, sprzedawca dekoracji ściennych, nowoczesne drzwi, nowoczesne podłogi, wiele rodzajów podług, wiele rodzajów drzwi,