Rest LordsAdres firmy:
10- 274 Olsztyn,
ul. Tarasa Szewczenki 7 lok.11,
woj. warmińsko-mazurskie


Kontakt:
tel. 89 721 33 44
tel. kom. 726 40 30 40
Email: [email protected]
WWW: restlords.com

Rest Lords

O firmie


REST LORDS – FOTELE MASUJĄCE

Rest Lords to firma, której działalność oparta jest na doświadczeniu i pasji. Pomysł na działalność pojawił się w 2009 roku, kiedy jej założyciele odkryli możliwości wypoczynku kryjące się za produktem, jakim jest fotel masujący.

Miało to miejsce za zachodnią granicą, a po powrocie do Olsztyna natychmiast podjęto kroki zmierzające do rozpoczęcia pracy nad nowym przedsiębiorstwem. Zapoznanie się z technologiami stosowanymi podczas produkcji foteli masujących oraz możliwościami, jakie daje ten produkt, umożliwiło wytyczenie kierunków rozwoju firmy. Stworzona została indywidualna oferta: powstała marka Massaggio, a następnie serwis Świat Foteli. Firma cały czas wsłuchuje się w opinie i potrzeby Klientów, dzięki czemu jeszcze bardziej poszerza doświadczenie i wiedzę wymagane dla ułożenia wysokiej jakościowo oferty.

Personel Rest Lords słucha, obserwuje, uczy się i doskonali, podążając za najnowszymi tendencjami w branży, działając w oparciu o pasję do foteli masujących i pragnąc zarazić nią Klienta. Misja Rest Lords oparta jest na przekonaniu, że precyzyjnie przygotowana oferta, stworzona z wykorzystaniem eksperckiej wiedzy i dbałością o komfort Klientów, umożliwi im na dokonanie świadomego wyboru i zapewni jedyne w swoim rodzaju uczucie towarzyszące chwilom spędzonym na idealnie dobranym fotelu masującym. Zgodnie z misją przedsiębiorstwo umiejętnie selekcjonuje godne zaproponowania marki, które dostarczają najlepsze fotele masujące. Rest Lords jest wyłącznym dystrybutorem foteli marek Fujiiryoki, Massaggio i Keyton w Polsce.

Fujiiryoki – precyzja i technologia

Oferta firmy Rest Lords obejmuje produkty marki Fujiryoki. Jest to pierwsza na świecie marka foteli do masażu łącząca jedyną w swoim rodzaju precyzję wykończenia z zaawansowaniem technologicznym na najwyższym poziomie. To idealny wybór dla najbardziej wymagających Klientów, szukających profesjonalnego fotela masującego z masażem najwyższej jakości.

Massaggio – jakość i styl

Znajdujące się w ofercie Rest Lords fotele masujące Massaggio łączą w sobie innowacyjne rozwiązania, najwyższą jakość wykonania i nowoczesnym designem. Stanowią one rozwiązanie, które zapewni doskonały relaks osobom szukającym najnowszych technik wykonywania masażu i wyjątkowego wyglądu samego fotela masującego.

Keyton – personalizacja i indywidualizm

Firma Rest Lords posiada w swojej ofercie fotele masujące znanej na całym świecie hiszpańskiej marki Keyton. Są to pierwsze fotele do masażu z pełną personalizacją. Zgodnie z indywidualnym zamówieniem Klienta można w ich przypadku dobra
na przykład rodzaj i kolor skóry. Modele marki Keyton stanowią idealne rozwiązanie dla Klientów poszukujących profesjonalnego masażu i relaksu w nowoczesnym stylu, przy całkowitej swobodzie aranżacji domowych i biurowych wnętrz.

Więcej informacji na temat firmy i jej oferty znajdziemy na stronie www.restlords.com

Produkty i Usługi


  • Fotele masujące

Słowa kluczowe: rest lords, lords, rest, urządzenia do odpoczynku, urządzenia do masażu, masaż fotele, fotele masaż, fotele do masażu, fotele masujące, ceny foteli masujących,