Polipol – producent mebli tapicerowanych i skórzanychAdres firmy:
76-251 Kobylnica,
ul. Jana Kilinskiego 1,
woj. pomorskie


Kontakt:
tel. +48 5930 - 61992
Email: [email protected]
WWW: www.polipol-international.pl/pl

Godziny otwarcia:

Pon - Pt: 10:00 - 19:00

Sob: 10:00 - 15:00 Polipol – producent mebli tapicerowanych i skórzanych

O firmie


Meble tapicerowane są nieodłącznymi elementami wielu domowych pomieszczeń. Nic dziwnego, że użytkownikom zależy na tym, by były one wygodne, komfortowe i modne. Na rynku dostępnych jest wiele mebli pochodzących z taśmowych produkcji. Często jednak, konsumenci szukają produktów z duszą i historią. Jeśli marzysz o oryginalnym narożniku  wykonanym ręcznie z najwyższą starannością, z pewnością znajdziesz go w naszym sklepie. Oferowane przez nas produkty są nietuzinkowe i oryginalne, z pewnością dodadzą charakteru każdemu wnętrzu.

O nas

Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem, które z pasją tworzy meble tapicerowane i skórzane. Posiadamy bogatą ofertę modeli wyposażenia do salonu, biura i sypialni. Wyróżnia nas rzemieślnicze podejście do produkcji. Nasze meble tworzone są ręcznie przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Cechuje nas postawa pro kliencka, wszystkie nasze projekty dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań użytkowników. Dzięki temu, nasi klienci stają się nie tylko konsumentami dóbr, ale również prosumentami, biorącymi udział w procesie tworzenia produktu. Jesteśmy w stanie dostosować meble do oczekiwań klienta nawet w najdrobniejszych szczegółach. Użytkownik wybiera model mebla, obicie, kolor, a nawet wygląd nóżek.

Nasza oferta

Jedną z naszych wartości jest tworzenie wysokiej jakości produktów, dlatego w przedsiębiorstwie pracują utalentowani i wykwalifikowani specjaliści. W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim funkcjonalne i komfortowe narożniki systemowe, których wygląd można dopasowywać do wymogów wnętrza. Nasze produkty składają się z modułów, dlatego z łatwością można je składać i rozkładać, tworząc różne konfiguracje. W zależności od potrzeb narożnik lub sofa może stać się centralnym elementem wnętrza albo rozdzielać je na dwie strefy funkcjonalne. Nasze produkty doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach o różnym metrażu, dlatego wyglądają wspaniale zarówno w domu jednorodzinnym, jak i kawalerce. Tworząc meble tapicerowane i skórzane wiemy jak ważny jest materiał. Skóra jest delikatnym i miłym w dotyku obiciem, które odpowiednio pielęgnowane nie zmieni wyglądu przez lata.

Specjalnie dla naszych klientów uszlachetniliśmy niektóre rodzaje skór, znajdujące się w naszej ofercie. Zabieg „Longlife” chroni skórę przed starzeniem i gwarantuje wysoką trwałość. Udzielamy 5 lat gwarancji na łatwą pielęgnację i wysoką odporność na światło, wszystkich naszych skórzanych produktów. W tworzeniu mebli wykorzystujemy trzy rodzaje skór: anilinę (garbowaną skórę o miękkim chwycie z widocznymi jeszcze porami), pół-anilinę (skórę pokrytą cienką warstwą farby) oraz skórę pigmentowaną (pokrytą kolorową warstwą lakieru). Przy projektowaniu mebla, nasi klienci, poza naturalną skórą, mają do dyspozycji pięć rodzajów obić: gładkie materiały, mikrowłókno, sztuczną skórę, materiał przędzy kosmykowej i szenil.

Wybierz nasze produkty!

W naszej pracy najważniejszy jest dla nas człowiek. To właśnie oczekiwania klienta są źródłem tworzenia niepowtarzalnych mebli tapicerowanych. Ważna jest dla nas optymalizacja każdego detalu oraz dostosowywanie projektu do wymagań użytkownika. Grupa POLIPOL należy do niemieckiego stowarzyszenia ds. jakości mebli i posiada znak jakości „Złote M”. Jest to symbol tworzenia produktów najwyższej jakości, które spełniają wymagania DGM. „Złote M” jest jedynym uznawanym w Niemczech odznaczeniem dla mebli. Symbol uznawany jest w całej Europie, jako dowód wysokiej jakości produktów. Dla użytkownika jest to potwierdzenie klasy produktu i ułatwienie w poszukiwaniu naprawdę godnych uwagi mebli.

Więcej informacji dotyczących naszego przedsiębiorstwa oraz oferowanych produktów znajduje się na stronie internetowej: www.polipol-international.pl

Produkty i Usługi


  • Meble tapicerowane
  • Meble skórzane

Słowa kluczowe: polipol. polipol polska, polipol international, polipol meble, polipol meble tapicerowane, polipol meble skórzane, meble, meble skórzane, meble tapicerowane,