DYNAXO sp. z o.o.Adres firmy:
64-510 Wronki,
Popowo 2A,
woj. wielkopolskie


Kontakt:
tel. +48 67 25 44 500
Email: [email protected]
WWW: www.dynacook.pl

DYNAXO sp. z o.o.

O firmie


Firma DYNAXO sp. z o.o. zajmuje się produkcją i dostarczaniem sprzętu AGD najwyższej jakości. Przedsiębiorstwo jest szczególnie znane z gazowych płyt ceramicznych DynaCook w technologii gaz pod szkłem. Drugą gałęzią działalności firmy jest projektowanie i produkcja wyrobów metalowych.

DYNAXO sp. z o.o. działa na rynku już od blisko 40 lat. Firmę tworzy zaangażowany zespół, który jest pełen pasji do swojej pracy oraz gotowy na nowe wyzwania.

Produkty i Usługi


Ekonomiczne i ekologiczne

Celem firmy jest tworzenie funkcjonalnych i intuicyjnych w obsłudze produktów, które cechuje zaawansowanie technologiczne. Ważnym aspektem jest także ich ekologiczność i ekonomiczność dla użytkownika.

Ceramiczne płyty gazowe

Jednym z najpopularniejszych wyrobów firmy są ceramiczne płyty gazowe DynaCook stosowane w mieszkaniach i domach, a także płyty DynaCook C&Y bazujące na tej samej technologii, które można używać na zewnątrz, np. w jachtach oraz kamperach.

Oszczędności i uniwersalność

Opracowane przez DYNAXO sp. z o.o. ceramiczne płyty gazowe DynaCook mogą działać na gaz ziemny (miejski) oraz z butli (propan-butan lub propan). Ceramiczne płyty kuchenne zużywają mniej gazu od tradycyjnej kuchenki gazowej z otwartym płomieniem.

Bezpieczeństwo i wygoda

Firma stawia na to, by produkowane wyroby były maksymalnie bezpieczne, dlatego użytkownik nie ma tu kontaktu z ogniem – dzięki technologii gaz pod szkłem, a same płyty wyposażone są w dodatkowe systemy dbające o bezpieczeństwo podczas gotowania. Płyty DynaCook charakteryzuje także łatwość obsługi oraz prosty montaż.

Współpraca z najlepszymi

DYNAXO sp. z o.o. kooperuje ze znanymi i cenionymi dostawcami komponentów – europejskimi producentami, takimi jak: Asco, Ispracontrol, Miflex, SCHOTT, czy Eurokera. Metalowe komponenty są wytwarzane we własnym zakładzie, dzięki czemu odbiorca może być pewien najwyższej jakości w zakupionym produkcie marki DynaCook.

Potwierdzone testami

Wszystkie płyty DynaCook poddane są testom i badaniom Instytutu Nafty i Gazu oraz posiadają europejski certyfikat bezpieczeństwa. Firma korzysta również z własnego działu Badań i Rozwoju oraz posiada swoje laboratorium badawcze, dzięki którym na bieżąco testowane są produkowane rozwiązania oraz opracowywane nowe koncepcje.

Gwarancja i serwis

Przedsiębiorstwo oferuje 2-letnią gwarancję na swoje płyty DynaCook. Ponadto, firma świadczy także usługi serwisowe na terenie całego kraju.

Obróbka metalu

Firma DYNAXO sp. z o.o. świadczy także szereg usług projektowych i wytwórczych w zakresie elementów z metalu. Przedsiębiorstwo oferuje m.in. frezowanie na CNC, grawerowanie i wycinanie. Firma zajmuje się obróbką wykańczającą elementów z INOX, spawaniem metodą TIG, MIG i MAG, a także tłoczeniem i gięciem blach na prasach i krawędziarkach CNC. W firmie można zamówić także usługi cięcia laserem, gięcia profili, wykrawania na prasach rewolwerowych oraz malowania proszkowego i sitodruku.

Artykuły o tej firmie


17.02.2022 | Meble
Kuchenki gazowe najnowszej generacji pozwalają cieszyć się...

Słowa kluczowe: DYNAXO, dynacook, dyna cook, płyty grzewcze, płyty grzewcze bez ogniowe,