Akrilika PolandAdres firmy:
55-040 Wierzbice,
Szczepankowice małe 2A,
woj. dolnośląskie


Kontakt:
tel. kom. (48) 505 66 88 07
Email: [email protected]
WWW: www.akrilika.pl

Akrilika Poland

O firmie


Akrilika to międzynarodowy holding, który działa w przemyśle chemicznym i obejmuje spółki z Hongkongu, Niemiec, Rosji, Chin, Polski i Bułgarii.

Holding posiada własne zakłady produkcyjne, w których wytwarzane są produkty dla przemysłu chemicznego oraz płyty mineralno-akrylowe Akrilika.

Płyta mineralno-akrylowa Akrilika produkowany jest w fabrykach wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt, a szczególną uwagę zwraca się na bezpieczeństwo środowiska i wysokie standardy jakości, oraz odpowiednie standardy i wymogi międzynarodowe.

Marka Akrilika na rynku europejskim to obecnie cztery kolekcje płyt mineralno-akrylowych z ponad 150 kolorami, a także rozwiązania oparte na płytach mineralno-akrylowych: Umywalki akrylowe i zlewy do kuchni i łazienki, dekoracyjne półprzezroczyste 3D-panele, parapety, itp.

Na sukses produktów Akriliki składa się szeroka paleta odcieni, niezawodny program do przechowywania, jakość usług i najlepsze ceny materiału.

Jedna z kolekcji – Apietra to kolekcja nietermoformowalna, dzięki czemu jest tańsza, jednakże posiada prawie wszystkie inne zalety Akrilika Stone. To co wyróżnia kolekcję Apietra to niepowtarzalne kolory.

Produkty “Akrilika” znajdą zastosowanie w dekoracji wnętrz prywatnych i publicznych, budownictwie i architekturze, w produkcji mebli oraz w obiektach sportowych, opieki zdrowotnej, handlowo-rozrywkowych i innych gałęziach przemysłu.

W maju 2015 powstała spółka AKRILIKA POLAND która jest oficjalnym przedstawicielem w Polsce.

Od grudnia 2015 r. dostępne są już na polskim rynku produkty firmy AKRILIKA.

Produkty i Usługi


Produkcja płyt mineralno-akrylowych 

Galeria


Artykuły o tej firmie


Poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań w aranżacjach wnętrz jest...

Słowa kluczowe: Akrilika Poland, Akrilika, płyta mineralno-akrylowa, płyty mineralno-akrylowe, kolekcje płyt mineralno-akrylowych, kolekcja nietermoformowaln,