GRACJA Sp. z o.o.Adres firmy:
43-400 Cieszyn,
ul. Bielska 76,
woj. śląskie


Kontakt:
tel. +48 (33) 857 74 60
tel. kom. +48 602 378 030
Email: [email protected]
WWW: www.gracja.cieszyn.pl

GRACJA Sp. z o.o.

O firmie


Oryginalny drewniany ogród zimowy

Bogate doświadczenie projektowe oraz wykonawcze sprawia, że ogrody zimowe spod skrzydeł firmy Gracja spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów oraz doskonale wpisują się w bryły budynków o różnym kształcie i charakterze. Cieszyńska firma działa na rynku już od ponad 25 lat i świadczy profesjonalną obsługę oraz doradztwo z zakresu ogrodów zimowych dla klientów z całej Polski.

To właśnie dzięki bogatemu wieloletniemu doświadczeniu ogrody zimowe sygnowane marką Gracja są doskonale rozpoznawalne. W ofercie firmy znajdziemy niepowtarzalne konstrukcje oranżeryjne wykonywane na indywidualne zamówienie. Za sprawą nieszablonowego podejścia do każdego nowego projektu, branżowej wiedzy i ogromnej ilości pomyślnie zrealizowanych zleceń, firma Gracja z sukcesem podejmuje się nawet nietypowych zamówień.

Ogród zimowy od A do Z

Kompleksowa oferta w zakresie przydomowych oranżerii, jak i dla hoteli oraz restauracji, obejmuje pełen zakres usług oraz doradztwa technicznego. Firma Gracja przygotowuje odpowiedni projekt, przeprowadza proces produkcji, a także montażu oraz serwisu ogrodów zimowych. Na każdym etapie prac wykwalifikowana kadra służy profesjonalną radą – od momentu wyboru oranżerii, aż po jej konserwację.

Solidne oranżerie o najwyższej jakości

Wyznacznikiem ogrodów zimowych Gracja jest najwyższa jakość. Zaawansowany proces produkcji oraz najlepsze materiały sprawiają, że wykonywane oranżerie charakteryzuje niska przenikalność cieplna i doskonała izolacyjność. Wszystkie realizowane przez cieszyńską firmę ogrody zimowe z powodzeniem sprawdzają się jako miejsce relaksu, niezależnie od warunków atmosferycznych – deszczu, śniegu oraz silnego wiatru. Solidne oranżerie pozwalają dzięki temu w skuteczny sposób powiększyć powierzchnię użytkową domu i cieszyć się nią przez cały rok, nie tylko sezonowo.

W kierunku ekologii

Oranżerie marki Gracja powstają z ekologicznego i jednocześnie solidnego surowca, jakim jest drewno. Odpowiednia konstrukcja oraz ustawienie ogrodu zimowego, opracowane przez projektantów firmy Gracja, niosą dodatkowe korzyści środowiskowe. Przydomowe oranżerie ogromnie doświetlają pomieszczenie, do którego są dobudowane, a gromadząca się ilość ciepła to jednocześnie darmowe docieplenie budynku.

Konstrukcja łuku lub geometrycznej bryły

Gracja oferuje dwie linie przydomowych oranżerii. Ogrody zimowe PRESTIGE to konstrukcje wykonane z łuków na bazie drewna klejonego w połączeniu z aluminiowymi prowadnicami. Charakterystyczną cechą tego modelu jest możliwość częściowego lub całościowego otwarcia oranżerii. Zamiast szkła stosowane jest tutaj bezbarwne i przezroczyste tworzywo, które pozwala bezpiecznie korzystać z przesuwnych systemów ogrodu zimowego. Drugą z linii oranżerii stanowią ogrody zimowe CLASSIC, które powstają na bazie belek i słupów z drewna klejonego warstwowo, zabezpieczonego uszczelkami i profilami aluminiowymi. Producent wykorzystuje bezpieczne szło zespolone i niskoemisyjne w połaci dachu. Możliwe jest również zastosowanie szkła jedno lub dwukomorowego. Gracja oferuje szereg rozwiązań dla drzwi i okien w ogrodach zimowych, zarówno w zakresie ilości ich skrzydeł, jak też systemów otwierania (uchylne, rozwierne, przesuwne, składane oraz ich kombinacje).

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.gracja.cieszyn.pl

Produkty i Usługi


  • Ogrody zimowe
  • Zadaszenia na baseny i tarasy
  • Okna i drzwi drewniane
  • Zacienienia zewnętrzne i wewnętrzne

Artykuły o tej firmie


12.03.2020 | Ogrody zimowe
W naszej szerokości geograficznej przeważają dni z...

Słowa kluczowe: Gracja, ogrody zimowe, ogród zimowy, ogród zimowy drewniany, ogrody zimowe drewniane, zadaszenia basenów, zadaszenia tarasów, zadaszenia, ogród zimowy z drewna, zadaszenia drewniane, zimowy ogród