Tynki Maszynowe, Ocieplenia Pianą PUR – Krzysztof WęglarowiczAdres firmy:
75-204 Koszalin,
ul. Jana z Kolna 30/1A,
woj. zachodniopomorskie


Kontakt:
tel. kom. + 48 511 562 987
Email: [email protected]
WWW: www.weglarowicz.com

Tynki Maszynowe, Ocieplenia Pianą PUR – Krzysztof Węglarowicz

O firmie


Przedsiębiorstwo Tynki Maszynowe, Ocieplenia Pianą PUR – Krzysztof Węglarowicz oferuje kompleksowe usługi izolacji natryskowej pianą PUR obiektów mieszkalnych i przemysłowych (dachy, poddasza, stropy, garaże). W zakresie działalności firmy jest także wykonawstwo gipsowych tynków maszynowych z gotowych mieszanek tynkarskich oraz termoizolacja dachów obiektów przemysłowych (w tym hal, kurników, magazynów).

Firma Krzysztofa Węglarowicza realizuje zlecenia na terenie województwa zachodniopomorskiego (od Świnoujścia przez Szczecin, Kołobrzeg po Koszalin), docierając z ofertą zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Przedsiębiorstwo Krzysztofa Węglarowicza wyróżnia przede wszystkim indywidualne podejście do klienta oraz rzetelność wykonawstwa.

Wybierając współpracę z firmą Krzysztofa Węglarowicza otrzymujemy:

• konkurencyjne ceny dzięki lokalnemu obszarowi realizacji usług,
• wieloletnie doświadczenie i wiedzę ekspercką wykonawcy,
• bezpłatne konsultacje i wycenę prac,
• szybki czas realizacji zamówień na terenie województwa zachodniopomorskiego,
• wsparcie klienta i doradztwo na każdym etapie prac,
• profesjonalne i estetyczne wykonawstwo z dbałością o każdy detal,
• wysoką jakość materiału izolacyjnego pod względem parametrów trwałości, odporności i bezpieczeństwa,
• realizacje dopasowane pod konkretne funkcjonalności oczekiwane przez klienta.

Produkty i Usługi


Izolacja natryskowa pianą PUR

To skuteczna metoda ocieplania budynków. Niweluje straty ciepła, zmniejsza wydatki na ogrzewanie, podnosi efektywność energetyczną obiektów. To materiał lekki, nie obciąża konstrukcji i stropów. Sprawdza się zarówno w modernizowanych starych budynkach o budowie tradycyjnej, jak i nowych domach ekologicznych czy pasywnych. Dzięki niskiej wartości przewodzenia ciepła, umożliwia zastosowanie cienkiej warstwy izolacji, a tym samym rozszerzenie przestrzeni użytkowej budynków. Pianka PUR jest odporna na czynniki chemiczne, a także na działanie pleśni i grzybów czy wnikanie wilgoci. Jest nieszkodliwa dla środowiska.

Aby jednak zachować wszystkie te właściwości, niezbędna jest właściwa aplikacja izolacji i jakość piany. Wiedza, sprzęt i praktyka to trzy aspekty, które muszą spotkać się na budowie. Dlatego warto współpracować z fachowcami z doświadczeniem, którzy w rzetelnej bezpłatnej wycenie biorą pod uwagę m.in. kwestie powierzchni obiektu, struktury dachu, stropu, ścian, materiału budowlanego konstrukcji, poziom skomplikowania prac.

Aplikacja natryskowa to szybki proces, należy więc zadbać, by piana dotarła do wszelkich szczelin i trudnodostęnych miejsc w odpowiednim czasie. Precyzja wykonania pozwala uniknąć spoin i wydobyć wartości termoizolacyjne piany. Tym bardziej, że jest to materiał o doskonałej przyczepności do różnorodnych podłoży. Jakość produktu i wykonawstwa gwarantuje skuteczną termoizolację obiektów i oszczędności na lata (bez ubytków, napraw, kruszenia materiału).

Tynki maszynowe

To jedna z najpopularniejszych i najszybszych metod wykańczania ścian i sufitów. Firma Krzysztofa Węglarowicza wykonuje jednowarstwowe tynki gipsowe we wnętrzach obiektów mieszkalnych, przemysłowych i użytkowych, z wykorzystaniem wysokiej jakości mieszanki typu Knauf MP 75 L. Materiał przygotowywany w agregacie tynkarskim, rozprowadzany jest metodą natryskową.
Zaletą technologii jest krótki czas aplikacji i obróbki tynku, wysoka jakość materiału oraz krótki czas schnięcia pokrytych płaszczyzn. Wykonane w tej technologii powierzchnie gotowe są pod dalsze prace wykończeniowe takie jak szpachlowanie, tapetowanie i układanie okładzin ceramicznych. Wieloletnie doświadczenie ekspertów firmy gwarantuje profesjonalne, równe, gładkie krycie w korzystnych cenach dla klientów indywidualnych i biznesowych województwa zachodniopomorskiego.

Artykuły o tej firmie


21.02.2019 | Natryski pianki
Bazując na bogatym doświadczeniu, firma Krzysztofa Węglarowicza...

Słowa kluczowe: ocieplenia PUR, piana PUR, natryski pianki, izolacje natryskowe, weglarowicz, tynki maszynowe, Weglarowicz, Krzysztof, Krzysztof Weglarowicz