Zenit Usługi Geodezyjne Dagmara BuczkowskaAdres firmy:
76-200 Słupsk,
al. 3 Maja 44 pok. 50,
woj. pomorskie

Obszar działania:
powiat słupski oraz powiaty sąsiadujące

Kontakt:
tel. +48 728 883 156
tel. kom. +48 604 885 777
Email: [email protected]
WWW: www.zenit.slupsk.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 8:00-16:00Zenit Usługi Geodezyjne Dagmara Buczkowska

O firmie


Zenit – usługi geodezyjne

Będąc właścicielem prężnie działającego biznesu zapewne nie raz miałeś wrażenie, że Twoja firma potrzebuje więcej przestrzeni, aby zaspokoić rosnące oczekiwania klientów. Podjęcie decyzji o rozbudowie firmy było zapewne równie ekscytujące, co ryzykowne. Jednym z kluczowych warunków powodzenia takiej inwestycji jest odpowiedni dobór współpracowników. Już na wstępnym etapie budowy, jakim są pomiary geodezyjne, możemy napotkać wiele trudności. Ważne jest, aby tak odpowiedzialne zadanie powierzyć niezawodnej firmie z dużym doświadczeniem. Taką z pewnością jest firma Zenit. Naszym atutem poza doświadczeniem jest także młody, chętny do pracy zespół specjalistów i szybka realizacja powierzonych zadań.

Jakie usługi realizujemy i dla kogo?

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów biznesowych oraz wszelkiego rodzaju instytucji. Realizujemy jednak również zamówienia indywidualne. Nasza oferta obejmuje wykonanie wszelkiego rodzaju map niezbędnych do realizacji inwestycji, wyznaczanie obiektów i granic działki oraz tzw. inwentaryzację powykonawczą, czyli lokalizację obiektu na gruncie i sprawdzenie zgodności z projektem. .Jednym słowem oferujemy kompleksowe usługi geodezyjne od wstępnego wyznaczenia obiektu na mapie po wyznaczenie jego miejsca na działce klienta.

Co wyróżnia nas na tle innych?

Powierzone nam zadania wykonujemy przede wszystkim profesjonalnie i szybko. Posiadamy bardzo precyzyjny sprzęt oraz młodą, ale już doświadczoną kadrę, co zapewnia precyzyjne, rzetelne i profesjonalne wykonanie zlecenia. Wiemy jak bardzo istotny, zarówno w biznesie jak i podczas prac budowlanych jest czas, dlatego wszystkie zadania wykonujemy terminowo. Nasi pracownicy nie tylko fachowo wykonają zlecone im prace, ale również doradzą klientowi w razie jakichkolwiek wątpliwości. Potrzeby naszych klientów są dla nas bezwzględnym priorytetem, dlatego nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, aby zapewnić naszym klientom wykonanie usług na jak najwyższym poziomie z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań. Dzięki temu możesz być pewien, że plany geodezyjne pod nową inwestycję Twojej firmy będą wykonane według najbardziej aktualnych standardów, co zapewni tobie i twoim pracownikom poczucie bezpieczeństwa.

Na jakim obszarze realizujemy nasze projekty?

Nasze projekty realizujemy przede wszystkim na terenie powiatu Słupeckiego oraz powiatów sąsiadujących.

Jeśli chcesz zapoznać się z ofertą naszej firmy i wykonanymi przez nas realizacjami zapraszamy do odwiedzenia naszej strony Internetowej: www.zenit.slupsk.pl.

Produkty i Usługi


  • Mapy do celów projektowych
  • Geodezyjne wyznaczanie obiektów budowlanych w terenie
  • Wznowienie znaków granicznych
  • Tyczenie obiektów budowlanych 
  • Rozgraniczenie nieruchomości 
  • Mapa do celów planistycznych 
  • Mapa do celów prawnych
  • Inwentaryzacja powykonawcza 

GaleriaSłowa kluczowe: geodezja, pomiar, budownictwo, plany, tyczenie, wyznaczanie, obliczanie, planowanie