P.P.H.U GOM-MET KOTŁY CO Włodzimierz GomółkaAdres firmy:
63-313 Chocz,
Kwileń 46,
woj. wielkopolskie
Zobacz na mapie

Obszar działania:
cała Polska

Kontakt:
tel. 798799784
tel. kom. 602796252
Email: gom-met@wp.pl
WWW: www.gom-met.pl

P.P.H.U GOM-MET KOTŁY CO Włodzimierz Gomółka

Artykuły o tej firmie


12.12.2013 | Piece, kotły
Paliwa stałe są obecnie najbardziej racjonalnym wyborem w kwestii ogrzewania. Rynek powtórnie sięga po urządzenia spalające węgiel lub drewno. Obecne ceny gazu i oleju sprawiają, że „boom” na kotły napędzane tymi paliwami przeminął prawdopodobnie na dłuższy czas. Dodatkowo konsumenci mają obecnie dostęp do bardzo szerokiej oferty w zakresie kotłów na paliwa stałe. Jednym z uznanych producentów tego typu urządzeń jest firma Gom-Met.
29.09.2014 | Piece, kotły
Ogrzewanie paliwem stałym to wciąż najtańsze źródło energii cieplnej. Zważywszy na fakt, że dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym kotły na miał czy ekogroszek są coraz bardziej zautomatyzowane, coraz częściej wracają też do łask. Nic w tym dziwnego, ponieważ nie tylko w niczym nie przypominają kotłów sprzed kilkunastu lat, ale są też od nich dużo tańsze w eksploatacji.
20.07.2015 | Piece, kotły
Wybierając kocioł centralnego ogrzewania kierujemy się przede wszystkim dwoma aspektami. Oczekujemy od niego wysokiej sprawności i obsługi, która jest ograniczona do minimum. Wymagania takie spełniają kotły wyposażone w zasobnik, automatyczny podajnik paliwa oraz regulator, który steruje procesem spalania i kontroluję ustaloną temperaturę.
24.05.2016 | Piece, kotły
Automatyczne kotły centralnego ogrzewania to dziś coraz chętniej wybierana alternatywa dla ogrzewania gazowego, olejowego czy na prąd. Nie ma w tym nic dziwnego. Wysoki stopień zautomatyzowania, obsługa zredukowana do minimum oraz opłacalność stawiają dziś kotły na paliwa stałe w czołówce ekonomicznych źródeł ogrzewania.
28.10.2016 | Piece, kotły
Osoby, które uważają, że kocioł węglowy na miał i eko-groszek jest przeżytkiem minionej epoki, powinny zapoznać się z ofertą wiodących producentów tego typu urządzeń. Ich wysoki stopień zautomatyzowania, obsługa zredukowana do niezbędnego minimum oraz niskie koszty eksploatacji to tylko część korzyści leżących po stronie użytkownika. Nie zaskakuje więc fakt, że automatyczne kotły na węgiel przeżywają dziś swój wielki powrót.

Słowa kluczowe: kotły co, piece co, piece z podajnikiem, piec na eko groszek, kocioł z podajnikiem, gommet, gom-met