Bongioanni Polska Sp. z o.o. Sp. k.Adres firmy:
51-317 Wrocław,
ul. Bierutowska 57-59 ,
woj. dolnośląskie
Zobacz na mapie


Kontakt:
tel. kom. +48 795 548 999
Email: biuro@bongioanni.pl
WWW: www.bongioanni.pl

Bongioanni Polska Sp. z o.o. Sp. k.

O firmie


Włoska marka Bongioanni to dystrybutor kondensacyjnych kotłów gazowych, którego historia sięga początku XX wieku.

Ponad sto lat temu w regionie Piemont z północnych Włoch powstała fabryka kotłów, która stale się rozwija i dzisiaj w swojej ofercie posiada gazowe kotły grzewczne kondensacyjne oraz kotły z palnikami nadmuchowymi.

 

Dzisiaj Bongioanni to marka z bogatym doświadczeniem, oferująca wysokiej jakości urządzenia, elastyczna.

Cały zespół pracowników skoncentrowany jest na osiąganiu najwyższej jakości oferowanych urządzeń.

 

Cechą charakterystyczną kotłów marki Bongioanni jest ich wspaniały i niespotykany w technice grzewczej design wraz ze sprawdzonymi technologiami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Ich celem jest podnoszenie komfortu nabywcy oraz maksymalizacja wydajności kotłów.

 

W skórcie marka Bongioanni to sieć rekomendowanych firm instalacyjnych i serwisowych, serwis fabryczny, dobór i doradztwo. Dostarczają kotły na terenie całej Polski, dodatkowo uruchomienie kotłów domowych wykonują bezpłatnie. 

Produkty i UsługiMarka Bongioanni posiada w swojej ofercie wiele kotłów kondensacyjnych z wyposażeniem uzupełniajacym, które zaspokoją każde wymagania w zakresie komfortu cieplnego i produkcji c.w.u.

 

Wszystkie urządzenia produkowane są przez europejskich, renomowanych producentów, które charakteryzują się wysokimi parametrami zarówno w zakresie wydajności, jak i niezawodności oraz niezwykłym designem. 

 

GaleriaSłowa kluczowe: ogrzewanie domu, kotły gazowe, kotły kondensacyjne, ogrzewanie, piece