Pro-Fil Aluminium SystemAdres firmy:
32-851 Jadowniki,
ul. Krakowska 24 ,
woj. małopolskie


Kontakt:
tel. +48 14 66 34 880
tel. kom. +48 14 66 34 880
Email: [email protected]ro-fil.pl
WWW: www.pro-fil.pl

Pro-Fil Aluminium System

O firmie


PRO-FIL – STOLARKA ALUMINIOWA

Firma Pro-fil działa od 2000 r. Niemal dwie dekady doświadczenia pozwoliły jej na zdobycie ugruntowanej pozycji na rynku. Od samego początku działalności celem przedsiębiorstwa jest produkcja charakteryzującej się wysoką estetyką i jakością. stolarki aluminiowej w postaci drzwi i okien, ogrodów zimowych, fasad szklanych, drzwi harmonijkowych, drzwi przesuwnych aluminiowych, zadaszeń, zabudowy balkonów czy też balustrad. Produkty dostępne w asortymencie firmy zapewniają najlepszą z możliwych izolację cieplną i dźwiękową. Są to rozwiązania bezpieczne, a przy tym charakteryzujące się nowoczesnym wzornictwem. Wśród kontrahentów firmy Pro-fil znaleźć można zarówno firmy budowlane, inwestorów jak i klientów indywidualnych. Misja firmy Pro-fil polega na utrzymaniu wysokiej jakości produktów skierowanych do licznego grona klientów z całej Europy. Drzwi i okna aluminiowe cieszą się dziś coraz większą popularnością, stanowiąc rozwiązanie wyjątkowo trwałe i funkcjonalne. Okna takie można malować i lakierować na dowolny kolor. Drzwi aluminiowe oznaczają świetną termoizolację, ochronę przed hałasem, odporność na różnorodne warunki pogodowe oraz uszkodzenia mechaniczne.

Okna i drzwi

Architekci coraz częściej wykorzystują dziś w swoich projektach aluminiowe okna i drzwi, również w ramach budownictwa indywidualnego. Ceni się ich lekkość, trwałość i nowoczesną estetykę. Okna i drzwi aluminiowe objęte ofertą firmy Pro-fil są dużo bardziej odporne na oddziaływanie niekorzystnych warunków pogodowych od drewna. Nie ulegają korozji biologicznej, gwarantując przy tym bezpieczeństwo pożarowe. Wykorzystywane przez Pro-fil nowoczesne technologie produkcyjne umożliwiają projektowania różnorodnych modeli aluminiowych ram okiennych, a lakierowanie i malowanie farbami o zróżnicowanej strukturze niesie ze sobą nieograniczoną ilość rozwiązań kolorystycznych. Oferta obejmuje m.in. trójkomorowy system okienny Genesis 75, czy też systemy o podwyższonej izolacji termicznej Star i Superial.

Systemy przesuwne

Systemy przesuwne stanowiące część oferty firmy Pro-fil są wyjątkowym i nowoczesnym dopełnieniem przestrzeni mieszkalnych. Dzięki nim wnętrze jest rozświetlone, bliskie naturze, wygodne, ciepłe i bezpieczne. Wykorzystanie cieplnie izolowanych drzwi przesuwnych i składano-przesuwnych drzwi z aluminium umożliwia uzyskanie nowych, otwartych przestrzeni, dzięki czemu ogród zimowy można płynnie połączyć z ogrodem letnim, a przestrzeń mieszkalną z tarasem lub balkonem. Niezwykła stabilność aluminium umożliwia projektowanie konstrukcji o wąskich profilach i wielkich przeszklonych powierzchniach, co gwarantuje maksymalną przezierność i optymalny dostęp światła. Wśród proponowanych w ofercie firmy systemów wyróżnić można marki takie jak Schűco czy Raynaers. 

Drzwi wejściowe i harmonijkowe

Każda z serii drzwi panelowych objętych oferta firmy Pro-fil umożliwia klientom wyeksponowanie wejścia do domu lub mieszkania. Drzwi aluminiowe charakteryzują się nowoczesnym podejściem do architektury. Forma, styl, kolor i  wyposażenie drzwi wejściowych zależą wyłącznie od preferencji klientów i ich oczekiwań na polu wzornictwa, bezpieczeństwa i komfortu. System drzwi składanych Premium pozwala na dowolne kształtowanie przestrzeni. Z kolei drzwi harmonijkowe typu Panorama najczęściej stosuje się w hotelach, restauracjach, sklepach i domach prywatnych, w których konieczne jest powiększenie przestrzeni użytkowej poprzez otwarcie całej ściany. Możliwe jest otwieranie jednego, dwóch, a nawet sześciu skrzydeł niezależnie od siebie.

Więcej informacji na temat firmy Pro-fil na stronie www.pro-fil.pl

Produkty i Usługi


 • Okna i drzwi
 • Drzwi wejściowe aluminium
 • Systemy przesuwne
 • Systemy przesuwne REYNAERS
 • Systemy przesuwne – Schüco
 • Systemy harmonijkowe
 • Ściany fasadowe
 • Ściany działowe
 • Ogrody zimowe
 • Pergole, zadaszenia
 • Rolety, Nawiewniki
 • Macassar balustrady
 • Konstrukcje całoszklane
 • Oferta PCV

Artykuły o tej firmie


Dobierając dziś system okienny czy system przesuwny,...

Słowa kluczowe: producent okien i drzwi aluminiowych, aluminiowe konstrukcje, pro fil, ogrody zimowe, fasady szklane, pro-fil,