PPHU PERFEKTAdres firmy:
05-500 Piaseczno ,
ul. Kościuszki 23 ,
woj. mazowieckie


Kontakt:
tel. kom. +48 664 316 501
Email: [email protected]
WWW: www.superpergole.pl

PPHU PERFEKT

O firmie


Pergola na taras

Wygodne, trwałe i funkcjonalne zadaszenie

Idealny taras pozwala cieszyć się obcowaniem na świeżym powietrzu bez obaw o niesprzyjające warunki atmosferyczne, a możliwe jest to dzięki niezawodnym pergolom.

Niezastąpiona pergola w ogrodzie
Tylko odpowiednio wykonana pergola zapewni cień oraz będzie odporna na intensywne opady deszczu lub śniegu. Istotne są zarówno wykorzystane materiały, jak również technologie, w tym możliwość sterowania np. za pomocą pilota. Decydując się na pergolę na taras, warto skorzystać z oferty takiego dostawcy, który specjalizuje się w tym temacie oraz będzie w stanie doradzić najkorzystniejsze rozwiązanie.

Pergole w ogrodach całego kraju
Firma SUPERPERGOLE oferuje zadaszenia tarasowe dla całego kraju. Warszawska firma posiada w swojej ofercie różnorodne technologie. Są to zarówno pergole z dachem zwijanym, lamelowym lub żaluzjowym, a także osłony boczne, rolety screen, żaluzje fasadowe, jak też systemy szklane. Wyroby te cieszą już mieszkańców Bydgoszczy, Grudziądza, Warszawy, Krakowa, Złotoryi, Mielca i wielu innych polskich miast.

Rozwiązanie na miarę
Firma SUPERPERGOLE oferuje solidne aluminiowe konstrukcje, które sprawiają, że wszystkie rozwiązania są trwałe i niezawodne. Pergole są dopasowane do potrzeb użytkownika oraz konstrukcji budynku, a także do gustów i różnorodnych wymogów estetycznych. Firma przeprowadza wycenę na podstawie otrzymanych wymiarów. Po akceptacji, pracownik firmy przyjeżdża na pomiar oraz zapewnia doradztwo i w wyborze optymalnego rozwiązania. Klient może liczyć na fachową poradę popartą wieloletnim doświadczeniem. Firma SUPERPERGOLE oferuje także zarówno dostawę towaru, jak też przeprowadza montaż i uruchomienie.

Wygodne sterowanie pergolą
Zadaszenie tarasu to element funkcjonalny, który musi być niezawodny i wygodny w obsłudze. Projekty SUPERPERGOLE wyposażane są w cieszące się bardzo dobrą opinią użytkowników silniki Somfy. Rozkładanie i składanie zasadzenia odbywa się dzięki temu szybko i w każdych warunkach atmosferycznych. Firma SUPERPERGOLE współpracuje jedynie z najlepszymi producentami, wśród których znajdują się m.in.: Selt, Dragon, Lewens, Somfy, Serge Ferrari i Dicson. Dzięki temu odbiorcy doceniają najwyższą jakość oferowanych pergoli.

Osłony, pergole i szklane dachy
Szeroka oferta w zakresie zadaszeń tarasów i ogrodów marki SUPERPERGOLE zaspokoi zapotrzebowanie każdego odbiorcy. Mnogość produktów oraz wariantów sprawia, że ilość rozwiązań jest nieograniczona. Firma oferuje m.in. pergole zwijane, oparte na konstrukcji aluminiowej, do budowy których wykorzystano także specjalną, odporną tkaninę PES, odporną na promieniowanie UV oraz wodę. W ofercie SUPERPERGOLE znajdują się także pergole żaluzjowe, ruchome, w postaci dachu, które chronią nie tylko przed deszczem i wiatrem, ale także dozują również dostęp światła słonecznego. Dach wykonany jest w postaci lameli aluminiowych, które obracają się wokół osi w systemie zamknij-otwórz. Warszawska firma oferuje także rolety w systemie ZIIP, które stanowią uzupełnienie pergoli tarasowych i stanowią doskonałe osłony boczne. Firma wykonuje także luksusowe szklane zadaszenia oraz popularne markizy tarasowe.

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.superpergole.pl

Produkty i Usługi


Galeria


Artykuły o tej firmie


26.04.2018 | Meble - ogrodowe
Taras to nieosłonięta część domu, z której...

Słowa kluczowe: superpergole.pl, pergole, pergola