STYL-BET Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jurewicz i Paradowski spółka jawnaAdres firmy:
78-500 Drawsko Pomorskie,
ul. Starogrodzka 38,
woj. zachodniopomorskie


Kontakt:
tel. +48 94 363 30 76
Email: [email protected]
WWW: www.styl-bet.com.pl

Godziny otwarcia:

Pn: 07:00-16:00
Wt: 07:00-16:00
Śr: 07:00-16:00
Cz: 07:00-16:00
Pt: 07:00-16:00STYL-BET Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jurewicz i Paradowski spółka jawna

O firmie


STYL-BET Producent małej architektury

Elementy małej architektury są przysłowiową „kropką nad i” w ogrodzie, na miejskim placu czy w parku. Dopełniają całości i tworzą klimat miejsca. Wyroby z betonu architektonicznego świetnie wkomponowują się w każdą stylistykę, a do tego są trwałe i funkcjonalne. Firma STYL-BET odczarowuje polską nudną przestrzeń publiczną, zamieniając elementy małej architektury w małe dzieła sztuki.

Pomysł na firmę narodził się po powrocie ze Szwecji i jest wynikiem zauroczenia tamtejszą estetyką miejskich przestrzeni. Od tego momentu skandynawska prostota zagościła na stałe w polskich i europejskich miastach, zapewniając użytkownikom nie tylko komfort i wygodę, ale także bezpieczeństwo.

Realizacje

Firma STYL-BET zaopatruje w wyroby z betonu architektonicznego i produkty z betonu płukanego wiele polskich miast. Ich realizacje widać w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, a nawet w Pile, Sosnowcu i szwedzkim Malmö.

Wyroby z betonu architektonicznego

Styl-Bet produkuje betonowe ławki i siedziska parkowe, betonowe słupki parkingowe, betonowe donice, kosze uliczne i popielnice. Producent oferuje zarówno gotowe rozwiązania, takie jak betonowe płyty chodnikowe, betonowe podstawy do parasoli, betonowe popielnice czy betonowe kwietniki, jak i wyroby realizowane na indywidualne zamówienie, takie jak betonowe siedziska.

Paleta kolorów oferowana przez producenta jest także bardzo szeroka – od naturalnej szarości, przez ascetyczną biel, aż po całą paletę barw i możliwość strukturyzacji powierzchni. W tej kwestii jedynymi ograniczeniami są prawa fizyki i wyobraźnia Klienta, który decyduje o końcowej formie produktu betonowego, również o jego barwie i fakturze.

Produkty z betonu płukanego

Beton płukany to bardzo ciekawy materiał. Jego struktura stawia beton na drugim planie, pozwalając jednocześnie na wyeksponowanie bogactwa kamienia naturalnego. Ten materiał stwarza też możliwość eksperymentowania z kolorem i fakturą każdego produktu – bez względu na to, czy są to betonowe schody zewnętrzne, okładziny stopni schodowych, ogrodzenia z betonu płukanego i płytki chodnikowe, czy betonowe stojaki rowerowe, betonowe punkty czerpania wody czy betonowe mury oporowe. Z betonu płukanego producent STYL-BET wykonuje także popielnice, ławki i siedziska parkowe, kosze uliczne, obudowy koszy na śmieci czy też donice i kwietniki miejskie, zdobiących przestrzenie prywatne i publiczne. W ofercie producenta dostępnych jest ponad 40 wzorów, które dodatkowo można zestawiać z całą gamą odcieni drewna. Dzięki temu każdy Klient znajdzie design najlepiej wyrażający jego pomysł i indywidualność.

Z ofertą firmy STYL-BET można zapoznać się na stronie www.styl-bet.com.pl

Produkty i Usługi


 • SCHODY I STOPNIE
 • DONICE I KWIETNIKI
 • ŁAWKI I SIEDZISKA
 • KOSZE ULICZNE
 • OBUDOWY POJEMNIKÓW
 • SŁUPKI PARKINGOWE
 • OGRODZENIA
 • PUNKTY CZERPANIA WODY
 • NAWIERZCHNIE
 • PODSTAWY DO PARASOLI
 • POPIELNICE
 • INNE

Artykuły o tej firmie


Beton architektoniczny to modny materiał dekoracyjny dedykowany...

Słowa kluczowe: styl-bet, styl bet, stylbet, styl - bet, mała architektura, styl bet, mała architektura miejska, mała architektura ogrodowa, elementy małej architektury, beton, beton architektoniczny, ławki, meble miejskie, meble ogrodowe