Fabryka Stropów Sp. z o.o.Adres firmy:
63-130 Konarzyce,
ul. Lipowa 6 ,
woj. wielkopolskie


Kontakt:
tel. +48 61 28 22 110
Email: [email protected]
WWW: www.fabrykastropow.pl

Fabryka Stropów Sp. z o.o.

O firmie


Fabryka Stropów to producent należący do Grupy Stropy.pl, wytwórca innowacyjnych rozwiązań budowlanych dedykowanych konstruowaniu stropów o najwyższych i najlepszych parametrach technicznych, jakie można obecnie osiągnąć w inżynierii budowlanej. Produkty firmy są już powszechnie rozpoznawalne i wychodzą naprzeciw zapotrzebowaniu związanemu z rozwojem budownictwa prefabrykowanego.

Jakość, nowoczesność i użyteczność produktów została wielokrotnie potwierdzona w praktyce, ale też nagrodzona. W 2014 roku miesięcznik „Builder” wyróżnił statuetką Top Builder Lekki Strop Panelowy SMART.

Nowoczesne zakłady produkcyjne Fabryki Stropów znajdują się w Konarzycach w województwie wielkopolskim.

Firma wychodzi ze swoją ofertą zarówno do klientów indywidualnych, inwestorów, jak i hurtowni. Inwestorom zapewnia kompleksową pomoc w doborze materiałów, ich sprzedaż, transport i montaż.
Hurtownie mogą liczyć na rabaty sprzedażowe, promocje, szkolenia sprzedażowe, a przede wszystkim doskonałej jakości produkt.

Fabryka Stropów współpracuje również z projektantami i architektami oferując im pełne wsparcie przy projektowaniu produktów stropowych. Firma udostępnia pełną dokumentację techniczną, a także programy CAD i pomoc ze strony własnych projektantów.

Produkty i Usługi


Fabryka Stropów oferuje szeroki wachlarz rozwiązań tak dla klientów indywidualnych, jak i profesjonalistów.

Do najnowocześniejszych i najbardziej znanych produktów firmy należą:

• Teriva Panel

Popularne wiązania stropowe w zupełnie nowej odsłonie. Przeznaczone dla rozwiązań stropowych nieprzekraczających rozpiętości 7,4 m. Zastosowanie panelu to krótszy montaż, niższe koszty ze względu na mniejszy nakład materiałów — przykładowo o połowę zredukowaną ilość nadbetonu. A także możliwość ukrycia instalacji w stropie, wysoka dźwiękoizolacyjność i mniejsza ilość stempli.

• SMART

Wielokrotnie nagradzany strop, który pomoże oszczędzić czas i pieniądze, a inwestor nie ryzykuje utraty jakości. Budowanie nigdy nie było prostsze. Aby zbudować strop wystarczy auto z HDS. To najwyższa jakość i możliwość profesjonalnego montażu, co pozwoli uniknąć błędów wykonawczych.

• VECTOR

Tanie, efektywne i sprawdzone rozwiązanie. To tylko 30 na 100m2 lekkiego stropu do ułożenia. Bezpieczny dla zdrowia materiał nie zawiera metali ciężkich czy pierwiastków promieniotwórczych. Jego gładka powierzchnia nie wymaga tynkowania, a wysoka dźwiękoizolacyjność zapewni komfort mieszkańcom. Poszczególne belki nie odznaczają się – brak efektu kliszowania.

• Nadproża strunobetonowe SBN

Ich wielką zaletą jest to, że nie wymagają dozbrajania. Lita konstrukcja nie wymaga zalewania betonem. Zbrojenie połączone z wysokiej klasy betonem sprawia, że produkty przenoszą obciążenia ścian i stropów.

• Kształtki wieńcowe

Kształtki wieńcowe to grupa produktów służąca jako szalunek tracony, który pozwala na szybkie, a zarazem bezpieczne wykonanie wieńca stropowego. Pozwalają na wyeliminowanie mostków termicznych. Niska waga, to łatwy i szybki montaż.

W portfolio produktowym firmy znajdują się również płyty sprężone kanałowe SPK, Strop Master, Teriva i Teriva Termo.

Fabryka Stropów to sprawdzony partner dysponujący ogólnopolską siecią dystrybucji i pewnym transportem. Oferujący swoim klientom także szybką wycenę i fachowe wykonawstwo.

Więcej o ofercie i firmie przeczytać można na www.fabrykastropow.pl

Artykuły o tej firmie


23.11.2017 | Systemy budowlane
Odpowiednia izolacja akustyczna wpływa na komfort użytkowania...

Słowa kluczowe: fabryka stropów, stropy, produkcja stropów, lekkie stropy, systemy stropowe, kształtki wieńcowe,