Fabryka Styropianu ARBET Sp.j.Adres firmy:
75-211 Koszalin,
ul. Bohaterów Warszawy 32,
woj. zachodniopomorskie


Kontakt:
tel. 943 422 076-9
Email: [email protected]
WWW: arbet.pl

Fabryka Styropianu ARBET Sp.j.

O firmie


Firma ARBET od 30 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości styropianu.

Główna siedziba ARBETu mieści się w Koszalinie, ale w całej Polsce pracuje aż 5 nowoczesnych zakładów. Fabryki znajdują się: w Koszalinie, Golubiu-Dobrzyniu, Czachorowie k. Gostynia, Jaśle oraz w Przodkowie k. Gdańska.

Jakość i innowacja to główne cele ARBETu. Firma dysponuje siecią laboratoriów, które znajdują się przy każdej fabryce. Specjaliści z ARBETu biorą udział w pracach Komitetów Technicznych Polskiego Komitetu Normalizacyjnego, tym samym wszystkie zmiany w istniejących normach są niezwłocznie wdrażane i uwzględniane w procesie produkcji.

Już pod koniec 2004 roku Fabryka Styropianu ARBET uzyskała Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 w zakresie produkcji i projektowania płyt styropianowych do dociepleń w budownictwie. Od tego czasu pozyskała także certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.

Produkty i Usługi


Flagowymi produktami firmy są:

  • Płyty styropianowe różnych rodzajów;
  • Kształtki styropianowe dwuwymiarowe o różnych zastosowaniach;
  • Bloki styropianowe stosowane nie tylko do dociepleń, ale także na wzór skandynawski w drogownictwie;
  • Styropian XPS o wyjątkowych właściwościach termoizolacyjnych i mechanicznych, do stosowania w całym budownictwie

Wszystkie wyroby mogą zostać dopasowane do wymagań klienta. Nowoczesny park maszynowy i dbałość o parametry jakościowe pozwalają na pełną standaryzację produktu, a co za tym idzie powtarzalność parametrów technicznych.

Firma eksportuje z powodzeniem swoje wyroby również na rynki zagraniczne do: krajów nadbałtyckich, Niemiec, Szwecji, a także Irlandii i Wielkiej Brytanii. Jej hasło przewodnie to “Prawdziwy Styropian”. Prawdziwy – czyli taki, jaki powinien być.

Artykuły o tej firmie


24.05.2018 | Styropian
Co dziś jest miarą wielkości i prestiżu...

Słowa kluczowe: styropian, ocieplanie, izolacje, arbet, arbet fabryka styropianu, prawdziwy styropian, styropian fasada, fasada, hydropian, tonopian, ryflopian,