Fabryka Styropianu ARBET Sp.j.Adres firmy:
75-211 Koszalin,
ul. Bohaterów Warszawy 32,
woj. zachodniopomorskie


Kontakt:
tel. 943 422 076-9
Email: [email protected]
WWW: arbet.pl

Fabryka Styropianu ARBET Sp.j.

O firmie


Fabryka Styropianu ARBET to polski, czołowy producent styropianu. W 1990 roku w Koszalinie powstał pierwszy zakład produkcyjny ARBETU. Nowoczesne przedsiębiorstwo stale się rozwija i dziś posiada aż pięć zakładów produkcyjnych, które są rozlokowane po całej Polsce. Firma również jest jednym z większych producentów styropianu w Europie.

ARBET w ofercie posiada płyty styropianowe dla budownictwa, bloki styropianowe oraz kształtki.

Wysoką jakość produktów docenia wielu klientów. Fabryka Styropianu istnieje na rynku już od  28 lat i dzięki bogatej wiedzy pracowników mogą pochwalić się świetnym doświadczeniem. Przedsiębiorstwo od samego początku inwestowało w najnowocześniejszy sprzęt, który pozwala na powstawanie najwyższej jakości produktu. Stopień technologicznego zaawansowania, jakie posiadają ich fabryki często przewyższa konkurencyjne firmy w Polsce. Inwestycje w nowoczesny sprzęt, pozwala łączyć doświadczenie pracowników z możliwościami, jakie oferuje technologia.

Fabryka Styropianu ARBET produkuje ponad 2000000 m3 styropianu rocznie. Gdyby wykorzystać wszystkie płyty styropianowe, wyprodukowane przez ARBET, można by ułożyć drogę trzykrotnie obiegającą kulę ziemską wzdłuż równika.

Produkty i Usługi


  • Płyty styropianowe
  • Styropapa
  • Styropian XPS
  • Bloki styropianowe
  • Kształtki styropianowe

Artykuły o tej firmie


24.05.2018 | Styropian
Co dziś jest miarą wielkości i prestiżu...

Słowa kluczowe: styropian, ocieplanie, izolacje, arbet, arbet fabryka styropianu, prawdziwy styropian, styropian fasada, fasada, hydropian, tonopian, ryflopian,