SIEGENIA-AUBI Sp. z o.o.Adres firmy:
46-203 Kluczbork,
ul. Ossowskiego 64,
woj. opolskie


Kontakt:
tel. +48 77 4477700
Email: [email protected]
WWW: siegenia.com/pl

SIEGENIA-AUBI Sp. z o.o.

O firmie


Historia firmy SIEGENIA-AUBI Sp. z o.o sięga XIX w., kiedy to dwóch niezależnych producentów AUBI i SIEGENIA rozpoczęło działalność na niemieckim rynku, początkowo oferując drobne elementy stalowe i okucia meblowe. W chwili obecnej to nowoczesne przedsiębiorstwo o ustalonej światowej marce. Producent najwyższej klasy okuć okiennych i drzwiowych, a także nowoczesnych i wyróżniających się rozwiązań w dziedzinie wentylacji pomieszczeń. Na dzień dzisiejszy SIEGENIA w Polsce to zakład produkcyjny w Kluczborku oraz obejmująca cały kraj – sieć przedstawicieli techniczno- handlowych. W ten sposób produkty z powodzeniem sprzedawane są zarówno na rynek Polski jak i na export.

Produkty i Usługi


Bogate portfolio produktów SIEGENIA obejmuje innowacyjne systemy do okien i drzwi oraz nowoczesne rozwiązania z zakresu automatyki i wentylacji – wszystkie pochodzą od jednego dostawcy i spełniają najwyższe wymagania jakościowe.

• Systemy do okien

Odpowiednie rozwiązania do każdego rodzaju profili: okucia do okien PCV – elastyczne procesy logistyczne, wydajna produkcja
i możliwość okuwania na luźnym ramiaku, okucia do okien drewnianych – wysokiej jakości rozwiązania do naturalnie pięknych okien, okucia do okien aluminiowych z eurorowkiem lub 16 mm rowkiem okuciowym zapewniające wysoką nośność oraz wizualna lekkość. Wszystkie rozwiązania niezależnie od wersji to nowoczesne i innowacyjne rozwiązania dające zarówno komfort codziennego użytkowania, jak i wszechstronne możliwości montażu. Nawet w przypadku najbardziej wymagających projektów. 

Systemy do okien SIEGENIA umożliwiają pełne dopasowanie okna do potrzeb klienta. Szeroki wachlarz nowoczesnych napędów do okien i nawiewników uzupełnia aplikacja SIEGIENIA Comfort. Aplikacja zapewnia wygodne rozwiązanie umożliwiające obsługiwanie okien, drzwi i nawiewników, uniwersalny pilot zdalnego sterowania z licznymi dodatkowymi funkcjami do wszystkich systemów SIEGENIA „smart”.

SIEGENIA posiada w swojej ofercie najlepsze na rynku rozwiązanie uzupełniające: niezależne od producenta okucie dozbrajające do okien drewnianych i z PCV. Okucie dozbrajające TITAN Safety PLUS można łatwo i szybko dopasować na miejscu do każdego systemu okuć, dowolnego producenta. Jedynym warunkiem jest rowek 16 mm.

Dla tych, którzy oczekują jeszcze więcej przestrzeni tutaj ujawnia się siła drzemiąca w ogromnych oknach  przesuwnych wyposażonych w okucia SIEGENIA PORTAL.

Lekka obsługa i swoboda aranżacji – niezależnie od schematu otwierania i ciężaru skrzydła. 

PORTAL sposoby otwierania: szersze otwieranie – więcej wariantów:

– podnoszono-przesuwne PORTAL HS

– ECO SLIDE przesuwne PORTAL ES

– uchylno-przesuwne PORTAL PSK comfort

– odstawno-przesuwne PORTAL PS comfort

– składano-przesuwne PORTAL FSPLUS

– przesuwne PORTAL CS

Więcej komfortu i bezpieczeństwa w nowoczesnych drzwiach przesuwnych? Jest to możliwie dzięki systemom napędów do drzwi przesuwnych oraz monitoringu okien lub drzwi przesuwnych. Wpływa to nie tylko na poprawę komfortu mieszkania, ale jest znaczącym aspektem życia bez barier. Napędy SIEGENIA harmonijnie dopasowują się do każdej architektury i elewacji.

Systemy do drzwi

Nowoczesne zasuwnice wielopunktowe i systemy kontroli dostępu nie tylko sprawiają, że drzwi są bezpieczniejsze, bardziej komfortowe i inteligentniejsze, ale także otwierają zupełnie nowe perspektywy dla nowych rynków

Zawsze jest jakieś rozwiązanie, a najbezpieczniejsze to KFV które oferuje:

• zasuwnice wielopunktowe;

• zasuwnice wielopunktowe elektromechaniczne;

• zamki pojedyncze;

• zamki przeciwpożarowe, antypaniczne, do wyjść ewakuacyjnych;

• elementy ramowe.

W portfolio SIEGENIA znajdują się również rozwiązania do wyjść ewakuacyjnych i antypanicznych KFV.

Na najbardziej wymagających klientów obok systemów kontroli dostępu czekają:

• aplikacja KFVkeyless;

• zaawansowane napędy do drzwi wejściowych

Z SIEGENIA monitoring okien, drzwi przesuwnych, a także jakości powietrza w pomieszczeniu nabiera innego wymiaru, pełniejszego, a jednocześnie niewidocznego. System AEROCONTROL to wyjątkowo elastyczne rozwiązania, niewidocznie zintegrowane w profilu, spełniające najwyższe wymagania bezpieczeństwa i komfortu. Dzięki czujnikowi jakości powietrza SENSOAIR smart, nawiewniki lub napędy automatycznie otrzymują informację, kiedy jest czas na wentylację i otwarcie lub zamknięcie okien.

PONAD 100 lat historii i doświadczenia zobowiązuje. SIEGENIA zapewnia nie tylko jakość i komfort, ale wskazuje kolejne kierunki rozwoju i wyznacza trendy. SIEGENIA to synonim komfortowego wnętrza. Dzięki naszym produktom przestrzeń nabiera życia, 
a ludzie czują się w niej swobodnie. Zapewniamy odpowiednio zabezpieczone okna i drzwi, które pozwalają czuć się pewnie. Zwiększony komfort obsługi, dzięki przemyślanym rozwiązaniom obsługiwanym za pomocą aplikacji.

Więcej na https://siegenia.com/pl

 


Słowa kluczowe: siegenia, siegenia aubi, automatyka do okien, przesuwne drzwi, okna przesuwne, zasuwnice, okna, systemy okien,