Paweł Kądziołka Firma Handlowo – Usługowa StylbudAdres firmy:
37-200 Przeworsk,
Konopnickiej 15,
woj. podkarpackie


Kontakt:
tel. 16 648 40 91
tel. kom. 505 125 063
Email: [email protected]
WWW: www.stylbud.net.pl

Godziny otwarcia:

 

Poniedziałek:9:00 - 17:00

Wtorek:9:00 - 17:00

Środa:9:00 - 17:00

Czwartek:9:00 - 17:00

Piątek:9:00 - 17:00

Sobota:9:00 - 13:00Paweł Kądziołka Firma Handlowo – Usługowa Stylbud

O firmie


Bramy, drzwi, parapety oraz stolarka okienna PCV

Najlepszy towar i najlepsza obsługa

Firma STYLBUD Paweł Kądziołka od 2006 roku oferuje produkty znanych i cenionych wytwórców stolarki budowlanej w Polsce. Przedsiębiorstwo jest znane z doskonałej oferty oraz profesjonalnej obsługi lokalnego rynku. Mający swoją siedzibę w Przeworsku STYLBUD, zaopatruje odbiorców prywatnych oraz inwestorów w okna PCV, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, jak również bramy garażowe i rolety okienne zewnętrzne.

Okna PCV, drzwi i bramy znanych producentów

W szerokiej ofercie firmy STYLBUD znajdują się okna PCV cenionych polskich wytwórców. Także pozostałe oferowane wyroby, takie jak: drzwi, rolety zewnętrzne, parapety wewnętrzne i parapety zewnętrzne, bramy oraz klamki do drzwi pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Przedsiębiorstwo STYLBUD jest przedstawicielem marki Oknoplast Kraków i Krispol na terenie powiatu przeworskiego oraz jarosławskiego. Firma była pionierem, który wprowadził ofertę tych producentów na teren byłego województwa przemyskiego. Poza tym, STYLBUD oferuje także produkty takich marek jak: Agmar, Porta, Gerda, DRE, ERKADO, WIMA-ROL, ALSTON, WIKĘD, MAR-TOM, POLMAR, Metal-Dom czy Magura.

Rolety i osłony

Współpraca z zaufanymi i sprawdzonymi dostawcami sprawia, że firma STYLBUD oferuje niezmienne dostawy i zaspokaja potrzeby różnorodnych oraz bardzo wymagających odbiorców. Poza wieloma produktami z zakresu stolarki budowlanej, przedsiębiorstwo oferuje również rolety zewnętrzne oraz osłony. Firma oferuje m.in. rolety zewnętrzne marki Krispol, które można bardzo dokładnie dopasować zarówno do drzwi wejściowych, okien, jak też bramy garażowej. Odbiorca ma możliwość opcjonalnie rozróżnić kolor pancerza oraz pozostałych części rolety, co pozwala urozmaicić elewację budynku. Ciekawe rolety okienne zewnętrzne można uzyskać także dzięki produktom marki Oknoplast, dostępnym w ofercie STYLBUD, które występują w bogatej kolorystyce i doskonałej jakości. Skrzynki, prowadnice, pancerze występujące w różnych kolorach oraz różnorodne napędy i zabezpieczenia rolet pozwalają na montaż funkcjonalnej i ciekawej rolety.

Bramy garażowe na lata

Wieloletnie doświadczenie firmy STYLBUD oraz zaangażowanie pracowników sprawiło, że przedsiębiorstwo poszczycić się może mocną pozycją na lokalnym rynku. Zadowoleni użytkownicy polecają produkty oraz najwyższą jakość obsługi. Dużym zainteresowaniem cieszą się oferowane bramy garażowe. Dostępne modele marki Krispol występują w różnorodnych rozwiązaniach technologicznych, dzięki czemu można je dobrać zgodnie z wymaganiami odbiorcy. STYLBUD oferuje także m.in. znane i cenione bramy marki Wiśniowski, która już od 25 lat rozwija swoje kompetencje w branży budowlanej, dzięki czemu oferuje produkty na najwyższym poziomie.

Z pełną ofertą firmy STYLBUD Paweł Kądziołka można zapoznać się na stronie: www.stylbud.net.pl

Produkty i Usługi


  • Okna PCV,
  • drzwi zewnętrzne,
  • drzwi wewnętrzne,
  • klamki do drzwi,
  • parapety zewnętrzne,
  • parapety wewnętrzne,
  • bramy garażowe,
  • rolety zewnętrzne,
  • rolety okienne zewnętrzne,
  • stolarka okienna pcv

Słowa kluczowe: Stylbud, rolety, okna, drzwi, rolety zewnętrzne, parapety, bramy garażowe,