P.D. BARAŃSKI Sp. jawnaAdres firmy:
14-240 Babięty Wielkie ,
Babięty Wielkie 54,
woj. warmińsko-mazurskie


Kontakt:
tel. 552780540
Email: [email protected]
WWW: www.baranskidrzwi.pl

P.D. BARAŃSKI Sp. jawna

O firmie


BARAŃSKI – NOWOCZESNE DRZWI WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE

Firma Producent Drzwi „BARAŃSKI” to działające od 30 lat rodzinne przedsiębiorstwo od początku istnienia specjalizujące się w produkcji stolarskich wyrobów dla budownictwa. Wraz z upływem lat i zdobywanym doświadczeniem oferta firmy została poszerzona i dziś obejmuje głównie drzwi wewnętrzne i zewnętrzne . Obecnie firma zatrudnia ponad 180 pracowników z najwyższymi kwalifikacjami, dysponuje też nowoczesnym parkiem maszynowym zapewniającym wysoki standard oferowanych produktów. Drzwi produkowane w ramach działalności firmy BARAŃSKI łączą funkcjonalność z jakością, a w pierwszym rzędzie zapewniają możliwość realizacji wszelkich zamierzeń projektowych oraz stworzenie indywidualnego stylu dla pomieszczeń i budynków, w których są montowane. Drewniane drzwi wewnętrzne i zewnętrzne znajdujące się w ofercie handlowej firmy są jednocześnie piękne, naturalne, klasyczne, nowoczesne, a przede wszystkim ponadczasowe. Szeroki wybór wzorów i form zadowoli gusta nawet najbardziej wymagających Klientów.

Drzwi nowych możliwości … Tworzymy je razem z Klientami.

Drzwi wewnętrzne
Oferta drzwi wewnętrznych firmy BARAŃSKI podzielona jest na kategorie stylistyczne. Skierowana jest do klientów będących zwolennikami tradycyjnych, prostych form geometrycznych, ale w równym stopniu do amatorów odrzucania aranżacyjnych schematów. Rozwiązania klasyczne, stawiające na stylistykę pełną elegancji i umiaru to drzwi z linii Classic i Classic Plus. Nie znajdziemy tu niepotrzebnych zdobników, dominują proste, subtelne formy i stonowana kolorystyka, w niektórych modelach przełamane przeszkleniami. Zwolennikom bardziej nowoczesnego designu spodobają się drzwi z kolekcji Prestige, posiadające prostą stylistykę i oszczędne ponadczasowe wzornictwo. Dla Klienta o podejściu bardziej „artystycznym“ stworzono linię Art Line, dostępne są również drzwi w nowoczesnym stylu Modern oraz nawiązującym do historycznych rozwiązań Retro. Modele surowych drzwi pozwalają na samodzielne wykończenie.

Drzwi wewnętrzne wejściowe
SMART drzwi wewnętrzne wejściowe/klatkowe do mieszkań i apartamentów. Nowy produkt 2018 -rozwijamy zakres możliwości konfiguracji. Znakomite parametry – izolacyjność akustyczna dB34 lub dB44. Dwa zamki w standardzie, dostępna klasa antywłamaniowa RC2 oraz odporność ppoż EI30 i EI60. Drzwi przylgowe ze światłem przejścia co 5 cm, 4 rodzaje ościeżnic w tym stałe, stałe z opaską regulowaną, ośnieżcie stałe i regulowane z drewna, MDF i stalowe z MDF. Trzy wysokości w standardzie. Dostępne cztery rodzaje wykończeń finisz: folie PCV, fornir jesion lazur, fornir jesion kolory RAL z widoczną strukturą drewna oraz gładka faktura kolory RAL. Trzy grupy linii wzorniczych. Różne rodzaje progów. Pełna gama kombinacji użytkowych.

Drzwi zewnętrzne
Podobnie jak w przypadku drzwi wewnętrznych, oferta firmy BARAŃSKI obejmuje modele o charakterze klasycznym lub nowoczesnym. Do tej pierwszej grupy zaliczyć można drzwi ramowo-płycinowe z serii Classic i Classic Plus, poza głębokimi frezowaniami pozbawione przesadnych ornamentacji, czy też modele kolekcji Retro o bogatszych zdobieniach. Elewacje bardziej nietypowe mogą natomiast zostać uzupełnione wyrobami z linii Modern Inox. Najbardziej wymagający Klienci zainteresują się drzwiami ramowo-płytowymi Thermo Wood (z ich wersją „Plus” stosowaną w budownictwie pasywnym i niskoenergetycznym). Szczególnie niesztampowymi rozwiązaniami cechują się drzwi ostatnio rozbudowanej linii Prestige Kamień oraz Prestige Glass. Oferujemy również w opcjach różne elementy dodatków i akcesoria wzbogacających funkcjonalność wyrobów.

Konfiguracja drzwi pod potrzeby Klienta
Firma BARAŃSKI nie ogranicza swojej oferty do pozycji czysto katalogowych. Proponowane modele można traktować jako punkt wyjścia, a klienci mają możliwość uczestnictwa w kształtowaniu ostatecznego produktu. Przedsiębiorstwo prowadzi też otwartą politykę cenową, dzięki czemu nie jest tajemnicą ostateczny koszt drzwi z dodatkami i wykończeniami. Asortyment obejmuje wybarwienia drewna dowolnym kolorem z palety RAL, a końcowy wygląd zamawianych drzwi uzupełnić można licznymi rozwiązaniami z dziedziny przeszkleń, okuć i systemów alarmowych.

Firma nagrodzona m.in. Gepardem Biznesu oraz za Produkt Warmia Mazury.

Więcej o firmie BARAŃSKI oraz szczegółową ofertę, informacje o współpracujących Partnerach handlowych mogą Państwo znaleźć pod adresem www.baranskidrzwi.pl oraz www.facebook.com/baranskidrzwi/

Produkty i Usługi


– drzwi zewnętrzne CLASSIC PLUS

– drzwi zewnętrzne CLASSIC

– drzwi zewnętrzne MODERN INOX

– drzwi zewnętrzne RETRO

– drzwi zewnętrzne PŁYTOWE

– drzwi zewnętrzne PŁYTOWE INOX

– drzwi wewnętrzne MODERN LINE

– drzwi wewnętrzne CLASSIC LINE

– drzwi wewnętrzne SOFT LINE

– drzwi wewnętrzne RETRO LINE

– drzwi wewnętrzne NIETYPOWE

– drzwi wewnętrzne SUROWE

– drzwi KLATKOWE

– SCHODY

– OPAKOWANIA

Artykuły o tej firmie


07.12.2015 | Stolarka otworowa
Kiedyś drzwi wejściowe do domu miały przede...
26.04.2016 | Stolarka otworowa
Jeszcze pod koniec minionego stulecia wybór drzwi...

Słowa kluczowe: drzwi wewnętrzne, drzwi wewnętrzne wejściowe, drzwi zewnętrzne, schody, stolarka otworowa, barański drzwi