JEZIERSKI MARKOWE OKNA Sp. z o. o.Adres firmy:
26-050 Zagnańsk k/Kielc ,
Lekomin 2 ,
woj. świętokrzyskie


Kontakt:
tel. +48 41 317 46 00
tel. kom. +48 41 317 46 01
Email: [email protected]
WWW: www.jezierski.com.pl

JEZIERSKI MARKOWE OKNA Sp. z o. o.

O firmie


JEZIERSKI – OKNA I DRZWI

Firma JEZIERSKI Markowe Okna rozpoczęła działalność w 1984 roku. W 1992 roku nastąpiła koncentracja wysiłków na produkcji markowych okien i drzwi PCV oraz stolarki aluminiowej, a dziś spółka posiada ugruntowaną pozycję na rynku, zajmując miejsce w czołówce polskich producentów okien w segmencie premium (szerokość skrzydła większa niż 72 mm). Produkty marki JEZIERSKI cechuje zaawansowanie technologiczne materiałów i nowoczesny proces produkcyjny, wsparty bezcennym doświadczeniem personelu. Partnerzy handlowi firmy służą radą i pomocą przy różnorodnych projektach architektonicznych: zarówno tych standardowych, jak i tych bardziej skomplikowanych. Wszelkie uwagi dotyczące świadczonych usług przyjmowane są z uwagą w punktach handlowych, co następnie pozwala na optymalne dopasowanie ich charakter do oczekiwań Klienta. Sukces firmy JEZIERSKI to wysiłek zespołowy, a osiągnięcie założonych celów ułatwia skomputeryzowany system zarządzania produkcją w połączeniu z wypracowanymi procedurami kontroli. Wieloletnia współpraca z grupą zaufanych poddostawców i bezkompromisowe przywiązanie do jakości pozwalają na skutecznie wypełnienie misji spółki, streszczającej się w dwóch podstawowych punktach: zadowoleniu Klienta z zakupu i z użytkowania doskonałego produktu przez wiele lat. JEZIERSKI stawia na ciągły rozwój we wszystkich aspektach swej działalności, dysponując przy tym wszystkimi wymaganymi prawnie i niezbędnymi w projektach budowlanych certyfikatami i atestami.

Okna i drzwi PCV

Firma JEZIERSKI, posiadając wieloletnie doświadczenie jako producent okien i drzwi PCV, jest w stanie dobrać stolarkę otworową najwyższej jakości zgodnie z każdym życzeniem Klienta. Dział techniczny wyjaśni wszelkie wątpliwości odnośnie zagadnień konstrukcyjnych i technicznych dotyczących drzwi i okien PCV. Okna plastikowe gwarantują najlepszy stosunek jakości do ceny. Jest to produkt tańszych niż okna drewniane nowej generacji, a jego cechą charakterystyczną są równie wysokie parametry szczelności i izolacji. Firma JEZIERSKI opiera swoją produkcję na elementach do produkcji drzwi i okien PCV pochodzących od czołowych dostawców w branży, takich jak SCHÜCO, WINKHAUS, SAINT-GOBAIN GLASS, EFFECT GLASS, SWISSPACER, czy też HOPPE.

Drzwi podnoszono-przesuwne

Dostępne w ofercie firmy JEZIERSKI drzwi podnoszono-przesuwne PVC Schuco EasySlide i Thermoslide cechują się dużą izolacyjnością cieplną. Daje to przyjemny, niezmienny klimat wnętrza, bardzo niskie zużycie energii i koszty eksploatacji. Są to drzwi o smukłej konstrukcji drzwi i maksymalnej wielkości skrzydeł, co zapewnia wygodę i możliwie najlepszy dostęp światła. Drzwi tarasowe Schuco pasują idealnie do budownictwa energooszczędnego i pasywnego, charakteryzując się całkowitym brakiem utrudnień przy przechodzeniu przez próg. Skrzydła przesuwają się praktycznie bezszmerowo, a ich obsługa jest wyjątkowo prosta.

Okna uchylno-przesuwne

Nowoczesna architektura korzysta często z dużych przeszkleń, przez które do wnętrza dostaje się mnóstwo światła. Zapewniają one również piękny widok, sprawiając jednocześnie wrażenie, że pomieszczenie „oddycha”. Okna otwierające się w sposób tradycyjny (do wewnątrz) wymagają sporo miejsca i nie stanowią tu najlepszego rozwiązania. Doskonale sprawdzają się za to dostępne w ofercie firmy JEZIERSKI okna uchylno-przesuwne, łączące piękno z komfortem i nie zajmujące przestrzeni w mieszkaniach. Ich cechą charakterystyczną jest niezawodność działania, są też łatwe w montażu. Dostępne są również w wersji o podwyższonej odporności na włamanie,

Więcej informacji o firmie i ofercie znaleźć można na stronie www.jezierski.com.pl

Produkty i Usługi


Drzwi oraz okna PCV i aluminium 

Artykuły o tej firmie


26.08.2015 | Stolarka otworowa
Jakie czynniki determinują wybory konsumentów? Najczęściej na...

Słowa kluczowe: jezierski, jezierski okna i drzwi, jezierski okna, jezierski drzwi, jezierski stolarka, jezierski pcv, jezierski remont, jezierski markowe okna, jezierski dobre okna pcv, jezierski dobre drzwi pcv,