Ferdo s.cAdres firmy:
35-304 Rzeszów,
Al. Sikorskiego 45D,
woj. podkarpackie


Kontakt:
tel. +48 17 778 82 55
tel. kom. +48 534 802 257
Email: [email protected]
WWW: www.ferdo.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
sobota: 9:00 - 14:00Ferdo s.c

O firmie


FERDO – OKNA, DRZWI, PARAPETY, BRAMY, ROLETY

Firma FERDO od kilkunastu lat oferuje najwyższej jakości produkty z branży stolarki okiennej oraz z zakresu sprzedaży i montażu rolet, drzwi i bram. Silna marka zbudowana została dzięki fachowości i zaangażowaniu, jak też partnerstwu z czołowymi krajowymi firmami. Zespół FERDO gotowy jest do pomocy klientowi w wyborze najlepszego rozwiązania, jak też w spełnieniu wszelkich jego oczekiwań. Wynikiem jest satysfakcja zarówno klientów indywidualnych, jak i przedstawicieli firm korzystających z usług FERDO.

Okna PCV

Firma FERDO współpracuje z najlepszymi producentami okien w naszym kraju (Oknoplast, WnD, Alston). Proponowane w ramach działalności FERDO okna zapewniają energooszczędność i dbanie o środowisko, co łączy się z dobrymi efektami ekonomicznymi. Okna PCV cechują się wysoką estetyką, zapewniają również bezpieczeństwo mieszkańcom dzięki podwyższonej ochronie antywłamaniowej. Stolarka PCV przy użyciu nowoczesnych technologii i współpracy z najlepszymi dostawcami zagranicznymi zapewnia izolację akustyczną oraz niezbędną dla zdrowia i komfortu wentylację.

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

FERDO posiada dystrybucji drzwi zewnętrzne oraz drzwi wewnętrzne najlepszych producentów (Voster, Ciosmak). Proponowane rodzaje drzwi sprawdzają się w tradycyjnych wnętrzach, ale spełnią wszelkie inne oczekiwania klientów odnośnie doboru wzorów i kolorów. W ramach oferowanych produktów znajdują się produkowane etapowo drzwi wewnętrzne fornirowane marki Asilo. FERDO proponuje również cechujące się jakością i nowoczesnym wzornictwem drzwi zewnętrzne. Są to drzwi zarówno stalowe, wykonane z PCV, jak i hybrydowe. Firma oferuje również pełen serwis w tym zakresie.

Parapety zewnętrzne i wewnętrzne

FERDO oferuje parapety wykonane są z najwyższej jakości składników. Są to zarówno parapety wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Posiadający wieloletnie doświadczenie producenci zagraniczni (Alston), jak i krajowi (Magura) zapewniają doskonałą jakość. Produkty dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej i wzorniczej, mogącej spełnić każde życzenie klienta.

Bramy garażowe

Firma FERDO oferuje pełen zakres bram garażowych marki Krispol oraz Wiśniowski. Najważniejszą cechą oferowanych bram jest nowoczesna technologia produkcji materiałów służących do ich budowy. FERDO zapewnia najwyższą jakość produktów, jak też ceny dające wymagającemu klientowi możliwość pełnego wyboru interesujących go rozwiązań.

Rolety okienne zewnętrzne

Objęte ofertą FERDO rolety (producenci: Oknoplast, Krispol i Anwis) zbudowane są z najwyższej jakości gwarantujących wieloletnie użytkowanie. Rolety zewnętrzne proponowane są w bogatej kolorystyce pozwalającej na dopasowanie do estetyki budynku, natomiast rolety wewnętrzne zapewniają intymną atmosferę i poczucie bezpieczeństwa.

Pełna oferta znajduje się na stronie: www.ferdo.pl

Produkty i Usługi


  • Okna
  • Drzwi
  • Bramy garażowe
  • Parapety
  • Rolety zewnętrzne
  • Sterowanie roletami

Artykuły o tej firmie


23.01.2017 | Stolarka otworowa
Dobór stolarki dziś, gdy oferta rynkowa jest...

Słowa kluczowe: Ferdo, rolety, okna, drzwi, rolety zewnętrzne, parapety,