EJOT Polska Sp. z o.o. Sp.k.Adres firmy:
42-793 Ciasna,
ul. Jeżowska 9,
woj. śląskie


Kontakt:
tel. +48 34 35 10 660
Email: [email protected]
WWW: www.ejot.pl

EJOT Polska Sp. z o.o. Sp.k.

O firmie


EJOT – TECHNIKA POŁĄCZEŃ

EJOT jest grupą średniej klasy grupą przedsiębiorstw działających w zakresie technologii połączeń i europejskim liderem w tej branży. Trzonem grupy EJOT jest fabryka śrub Adolf Böhl w Berghausen, Południowej Westfalii, której początki sięgają lat 20. XX wieku. W 1997 roku powstała w Polsce EJOT Technika Mocowań Sp.z.o.o., celem dystrybucji produktów dla dachów i ścian. Bogate doświadczenie i rozwój wiedzy z zakresu wymagań stawianych technicznym łączeniom w dziale mocowań budowlanych sprawiły, że produkty i rozwiązania objęte ofertą firmy dają klientom cały wachlarz korzyści.

Jakość jest podstawą wszystkich działań w EJOT. Jako międzynarodowa firma bierzemy odpowiedzialność, za jakość produktów i procesów pod kątem zgodności z międzynarodowymi normami i certyfikatami, a także jednolite globalne standardy zarządzania we wszystkich lokalizacjach EJOT na całym świecie.

Duży nacisk kładziony jest na przyjazny i oparty na zaufaniu kontakt z klientami, którzy skorzystać mogą z pomocy doradców techniczno-handlowych.

EJOT to dużo więcej niż siedziba firmy i miejsce pracy– firma czuje się odpowiedzialna wobec społeczeństwa i wyznacza standardy w dziedzinie ochrony środowiska i oszczędności zasobów. Przedsiębiorstwo stawia nacisk na ciągłe doskonalenie procesów zakładowych, a pracownicy mają możliwość rozwoju własnych sił i bezpieczeństwo długoterminowego zatrudnienia. EJOT to firma rentowna, samodzielna i otwarta, zajmująca pozycję międzynarodowego lidera w dziedzinie innowacyjnych systemów łączeniowych opracowanych na podstawie specyficznych wymagań klienta.

EJOT – to ponad 3300 pracowników w 34 spółkach partnerskich z ponad 90-letnią historią firmy

Lekka obudowa elementy złączne do mocowania blach profilowanych oraz płyt warstwowych w lekkim budownictwie przemysłowym

Jako producent elementów łączących o wysokiej jakości jesteśmy w stanie wypracować rozwiązania razem z naszym Klientem. Laboratorium zastosowań technicznych, dział konstrukcji i technika surowców to tylko trzy elementy spośród wielu innych, które prowadzą do sukcesu. Codzienna praca z wymaganiami stawianymi przez naszych Klientów prowadzi do powstania innowacyjnych produktów

Termoizolacja elewacji łączniki oraz akcesoria do mocowania termoizolacji w systemach izolacji cieplnej ścian zewnętrznych

Dzięki ścisłej współpracy teorii z praktyką tworzymy optymalne rozwiązania w zakresie mocowań współczesnych i przyszłych systemów izolacji fasad.

Nasza rodzina produktów ejotherm posiada Europejską Aprobatę Techniczną (ETA). Wytrzymałe łączniki zapewniają pewne kotwienie we wszystkich podłożach i w kombinacjach ze wszystkimi materiałami izolującymi. Jego zalety: program dla wszystkich zastosowań, łatwy wybór i zredukowane koszty przechowywania w magazynie.

Dzięki zasadzie STR EJOT stworzył jedyny w swoim rodzaju system mocowań. Za pomocą urządzenia montażowego w jednym etapie następuje wkręcanie łącznika oraz wycięcie otworu pod zaślepkę izolacyjną. Państwa korzyści: 100% kontroli poprawności zakotwienia, najwyższe obciążenia charakterystyczne, idealnie równa powierzchnia zamocowanej termoizoalcji. Dla trwale pięknych i bezpiecznych fasad pozwalających oszczędzać energię.

Dachy płaskie elementy złączne oraz urządzenia montażowe do mocowania materiałów izolacyjnych oraz membran dachowych na dachach płaskich

Program mocowania na dachach płaskich firmy EJOT o szerokim zasięgu, pokrywa jedyne w swoim rodzaju spektrum zastosowań w dziedzinie dachów płaskich. Program standardowy oferuje Państwu pasujące rozwiązanie dla prawie wszystkich sytuacji izolacyjnych i podziemnych. Współpraca z klientem i serwis techniczny są dla nas bardzo ważne. Dzięki szybkiemu montażowi z wykorzystaniem stworzonych przez nas urządzeń osadzających – a w razie potrzeby także za pośrednictwem naszego szybkiego serwisu na placach budowy pomagamy Państwu racjonalnie i ekonomicznie pracować. Nasze maszyny cechują bezproblemowa obsługa i niezawodność.

Fasady wentylowane łączniki i kotwy do mocowania podkonstrukcji, termoizolacji oraz okładzin elewacyjnych w systemach fasad wentylowanych

Wśród produktów firmy EJOT znaleźć można właściwy łącznik dla każdego przypadku zastosowania: kotwienia w betonie lub betonie porowatym, w cegle pełnej lub dziurawce, jak też mocowania konstrukcji nośnych z drewna lub metalu. Wszystkie łączniki posiadają certyfikat nadzoru budowlanego Niemieckiego Instytutu Techniki Budowlanej, umożliwiający prosty pomiar statyczny i bezpieczeństwo.

Technika okienna i fasadowa elementy złączne dla zautomatyzowanej produkcji okien i drzwi oraz do zastosowania w fasadowych systemach aluminiowo-szklanych

W zakresie stolarki budowlanej stworzyliśmy bogaty program łączników do produkcji i montażu okien, drzwi oraz fasad. Program ten zawiera zarówno typowe produkty, jak też te niestandardowe, tworzone w ścisłej współpracy z naszymi klientami.

Solary elementy złączne do mocowania systemów solarnych oraz ogniw fotowoltaicznych

Jako ekspert w zakresie mocowań w obszarze dachu, ściany i fasady EJOT oferuje teraz również wysokiej jakości, niezawodne i przyjazne w obróbce systemy mocowań instalacji solarnych. Jesteśmy Państwa specjalistą w sprawie mocowania systemów montażowych instalacji solarnych na dachach z profili metalowych, z cementu włókiennego i dachach płaskich. Dzięki naszym produktom oferujemy specjalnie zaprojektowane systemy mocowania, które przyjmują dokładnie takie obciążenia i dokładnie odprowadzają oddziaływujące siły.

Więcej informacji o firmie i ofercie znaleźć można na stronie www.ejot.pl

 

Produkty i Usługi


  • Techniki łączenia

Artykuły o tej firmie


27.03.2018 | Stolarka otworowa
Odpowiednia izolacja domu jest już podstawowym wyznacznikiem...
13.10.2017 | Techniki zamocowań
W styczniu 2017 roku weszły w życie...

Słowa kluczowe: wkręty do tworzyw sztucznych, wkręty do blach i metalu, ejot, techniki łączenia, techniki łączenia ejot, śruby, mocowania,