Rockwool Polska Sp. z o.o.Adres firmy:
66-131 Cigacice / k. Zielonej Gó,
ul. Kwiatowa 14,
woj. lubuskie


Kontakt:
tel. +48 68 385 02 50
tel. kom. +48 29 746 66 02
Email: [email protected]
WWW: www.rockwool.pl

Godziny otwarcia:

Pn: 08:00-16:00
Wt: 08:00-16:00
Śr: 08:00-16:00
Cz: 08:00-16:00
Pt: 08:00-16:00Rockwool Polska Sp. z o.o.

O firmie


ROCKWOOL Polska sp. z o.o. – lider w produkcji skalnej wełny mineralnej – dostawca produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych. Produkty firmy ROCKWOOL to ulubiony materiał izolacyjny najlepszych architektów o międzynarodowej renomie. Na całym świecie wznoszone są budynki izolowane mineralną wełną skalną ROCKWOOL. Naszą ofertę stanowią nie tylko najlepszej jakości produkty, ale także kompetencje naszych pracowników. Nad udostępnianiem i przekazywaniem profesjonalnej wiedzy związanej z doborem i zastosowaniem produktów ze skalnej wełny naszym klientom dba zespół doradców o wysokich kwalifikacjach zawodowych w dziedzinie budownictwa.

ROCKWOOL Polska to kompleksowa oferta doskonałej jakości, innowacyjnych materiałów izolacyjnych wykorzystywanych w takich gałęziach i sektorach gospodarczych, jak m.in.:

  • budownictwo mieszkaniowe,
  • budownictwo sportowe,
  • budownictwo obiektów usługowych i użyteczności publicznej,
  • budownictwo przemysłowe,
  • energetyka,
  • wentylacja i ogrzewnictwo.

Produkty z wełny ROCKWOOL dostępne są w około 2000 punktach sprzedaży na terenie całej Polski. Nasi przedstawiciele handlowi i doradcy techniczni służą wiedzą na temat zastosowań wełny ROCKWOOL. W swoich działaniach korzystają z wieloletnich doświadczeń koncernu ROCKWOOL w stosowaniu materiałów do izolacji cieplnej, akustycznej i przeciwpożarowej.

Więcej informacji na ROCKWOOL.pl

Produkty i Usługi


SUPERROCK – Niepalne ocieplenie, które znacznie zwiększy bezpieczeństwo pożarowe Twojego domu i zapewni oszczędności na kosztach ogrzewania.

MEGAROCK PLUS – Najlepszy stosunek ceny produktu do jakości i proponowanych parametrów. Maty z wełny skalnej MEGAROCK PLUS dobrze izolują sufity, dachy i ściany działowe, a także lekkie ściany osłonowe. Jeżeli zależy Ci na tym, by w Twoim domu panował dobry mikroklimat w pomieszczeniach i właściwy poziom akustyczny, wybierz MEGAROCK PLUS.

TOPROCK SUPER – Produkt najlepszej jakości. Ciche i bezpieczne poddasze, na którym panuje dobry mikroklimat w pomieszczeniach, to zasługa izolacji TOPROCK SUPER. Dzięki temu produktowi latem na Twoim poddaszu będzie panował przyjemny chłód, a zimą izolacja z wełny skalnej zatrzyma ciepło. 

FRONTROCK MAX E – Ocieplenie z wełny skalnej to gwarancja niskich kosztów ogrzewania i bezpieczeństwa Twojej rodziny – niepalny materiał znacząco zwiększa ochronę przeciwpożarową Twojego domu, a także zapewnia optymalne parametry akustyczne i dobry mikroklimat w pomieszczeniach. 

FRONTROCK S – Płyty ze niepalnej wełny skalnej do ocieplania ścian zewnętrznych ETICS, znajduje także zastosowanie w izolacji ościeży (okiennych i drzwiowych), balkonów czy klatek schodowych. 

ROCKSONIC SUPER – Te płyty z niepalnej wełny skalnej idealnie nadają się do izolacji akustycznej ścian działowych. 

System ROCKTECT – To linia produktów przeznaczona do wykończenia poddaszy, zapewniająca regulację wilgotności pomieszczeń. 

ROCKMIN PLUS – Te płyty z niepalnej wełny skalnej idealnie nadają się do izolacji akustycznej ścian działowych. 

HARDROCK MAX – Dwugęstościowe płyty ze skalnej wełny do izolacji termicznej dachów płaskich (bezpośrednio pod powłokowe pokrycia dachowe). 

MONROCK MAX E – Dwugęstościowe płyty ze skalnej wełny do izolacji termicznej dachów płaskich. Stosowany jest w rozwiązaniach wykorzystujących stropodachy.

ROCKFOL SK 18234 II – Samoprzylepna folia paroizolacyjna do dachów płaskich. 

ROCKTON – To pewne i trwałe rozwiązanie izolacyjne do poddaszy, ścian działowych, podłóg, a także ścian o konstrukcji szkieletowej z elewacją z paneli. 

STALROCK MAX – Produkt stosowany w halach, magazynach, zakładach produkcyjnych. Płyty ze skalnej wełny służą do izolacji w rozwiązaniach akustycznych ścian osłonowych wykonanych z kaset stalowych. 

STEPROCK HD – Produkt do izolacji akustycznej podłóg pływających (niepołączonych ze stropem). 

VENTI MAX F – Płyty z wełny skalnej do izolacji termicznej i akustycznej ścian trójwarstwowych pod klinkier, ścian elewacyjnych z paneli (blacha, siding, deski), okładzin elewacyjnych (z kamienia, szkła) czy ścian pod mury z cegły. Dodatkowo pokryty czarnym welonem, spod którego nie widać barwy wełny. 

VENTI MAX – Płyty z wełny skalnej do izolacji termicznej i akustycznej ścian trójwarstwowych pod klinkier, ścian elewacyjnych z paneli (blacha, siding, deski), okładzin elewacyjnych (z kamienia, szkła) czy ścian pod mury z cegły.  Nie pali się, nie kruszy i nie odkształca, wytrzyma najbardziej niedogodne warunki atmosferyczne, jest wyjątkowo wytrzymały.

WENTIROCK F – Płyty z wełny skalnej przeznaczone do izolacji termicznej i akustycznej ścian z elewacją z paneli (blacha, siding, deski), a także ścian z elewacją z kamienia lub szkła. Dodatkową zaletą produktu jest czarna osłona, która świetnie sprawdzi się np. w przypadku otwartych fug.

WENTIROCK – Płyty z wełny skalnej przeznaczone do izolacji termicznej i akustycznej ścian z elewacją z paneli (blacha, sidig, deski), a także ścian z elewacją z kamienia lub szkła. Produkt posiada najlepsze parametry, jest trwały i niepalny (najwyższa klasa reakcji na ogień A1), co znacznie zwiększa bezpieczeństwo pożarowe budynku.

GRANROCK SUPER – Specjalistyczny produkt do izolacji termicznej w formie granulatu – dotrze wszędzie tam, gdzie utrudniony bądź niemożliwy jest montaż płyt lub mat.

FASROCK G – Płyty lamelowe z niepalnej wełny skalnej do ocieplenia stropów piwnicznych, a także stropów nad garażami i przejazdami. Zaletą produktu, obok izolacji termicznej, jest wysoka pochłanialność dźwięków, co ma istotne znaczenie w utrzymaniu optymalnych parametrów akustycznych w takich przestrzeniach, jak np. parkingi podziemne nad galeriami handlowymi czy biurowcami.

Galeria


Artykuły o tej firmie


18.10.2019 | Izolacje
Wełna skalna ROCKWOOL to doskonała alternatywa dla...

Słowa kluczowe: rockwool, izolacje, przeciwogniowa izolacja, ocieplanie, izolacja akustyczna