Innowacyjne Elewacje Sp. z o.o.Adres firmy:
05-850 Ożarów Mazowiecki,
ul. Poznańska 129/133, bud. C,
woj. mazowieckie


Kontakt:
tel. +48 530 240 824
tel. kom. +48 734 477 066
Email: [email protected]
WWW: www.thermolam.eu

Innowacyjne Elewacje Sp. z o.o.

O firmie


Firma Innowacyjne Elewacje specjalizuje się w tworzeniu oraz sprzedaży paneli elewacyjno-izolacyjnych THERMOLAM, które w mistrzowski sposób zadbają o estetyczny wygląd Twojego budynku jak i zapewnią bardzo niską emisje ciepła do środowiska.

Panele ze spieków kwarcowych tworzone przez tą firmę są wyjątkowo wytrzymałe na zjawiska atmosferyczne, graffiti, promieniowanie słoneczne UV, mchy, porosty oraz sól, której dużo jest w obszarach nadmorskich. Płyty Thermolam gwarantują długotrwały estetyczny wygląd budynku, przy zachowaniu swoich właściwości bez jakichkolwiek konserwacji i napraw. 

Oferowany jest bardzo szeroki zakres wyboru płyt Thermolam, począwszy od spieków szarych, kremowych po niespotykane barwy dzięki czemu będą przykuwały wzrok tak wykonane elewacje. W ofercie firmy znajdziemy blisko setkę wzorów do wyboru. 

Produkty i Usługi


  • Wytrzymałe oraz estetyczne panele termo-izolacyjne THERMOLAM z pokryciem ze spieków kwarcowych

Artykuły o tej firmie


16.11.2020 | Izolacje
Energooszczędny, cienki, lekki, elegancki i łatwy w...

Słowa kluczowe: innowacyjne elewacje, thermolam, płyty izolacyjne, płyty elewacyjne, izolacja, izolacja pomieszczeń, izolacja budynków, izolacja termiczna budynków, izolacja termiczna, laminam, płyty laminam, spieków kwarcowych, spieki kwarcowe,