POL-EXPO Sp. z o.o. oddział w ZgierzuAdres firmy:
95-100 Zgierz,
ul. Energetyków 1,
woj. łódzkie


Kontakt:
tel. 426 407 154
Email: [email protected]
WWW: www.polexpo.com.pl

POL-EXPO Sp. z o.o. oddział w Zgierzu

O firmie


Firma Pol – Expo jest producentem marki Eurocolor. Firma powstała w 1990 roku i od początku zajmuje się produkcją lakierów i autokosmetyków, a od niedawna produkcją farb (emulsji) zewnętrznych i wewnętrznych. Wyroby firmy Pol – Expo powstają w oparciu o wieloletnie badania i doświadczenie. Produkowane na całkowicie zautomatyzowanych liniach produkcyjnych przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii.

Na przestrzeni lat firma wprowadziła wiele nowych produktów o doskonałej jakości do swojego asortymentu, dzięki czemu w szybkim tempie zdobyła nie tylko polski rynek lecz także rynki zagraniczne.

Produkty i Usługi


Firma Pol – Expo posiada duży asortyment produktów w różnych pojemnościach, w tym lakiery samochodowe, emalie ogólnego stosowania, podkłady, środki do renowacji i konserwacji pojazdów, środki pielęgnacyjne, kosmetyki samochodowe a także bardzo ekskluzywną serię produktów do motocykli. Produkty firmy Pol – Expo znajdą również zastosowanie w gospodarstwie domowym (np. płyn do czyszczenia i mycia szyb, konserwacji mebli, oraz nabłyszczacz do kwiatów) a także w budownictwie farby zewnętrzne, wewnętrzne białe oraz kolorowe jak również podkłady (grunty ) – impregnaty.

Dysponując wieloletnim doświadczeniem, nowoczesnym parkiem maszynowym, a także dużą powierzchnią do zagospodarowania firma świadczy także usługi w zakresie napełniania i konfekcjonowania (produkcja pod zleconą markę)

Artykuły o tej firmie


Pędzle, wałki, kuwety, rozpuszczalniki – liczne akcesoria,...
Lakier akrylowy bezbarwny do drewna czy inne...
farby w sprayu
Samodzielne dekorowanie wnętrz daje możliwość stworzenia jedynych...
W Internecie roi się od blogów poświęconych...
Powierzchnia dachu jest szczególnie narażona na działanie...

Słowa kluczowe: polexpo, pol-expo, farby do blach, farby, farby na dach, farby dekoracyjne, farby, farby dla motoryzacji, farby do samochodów, farby do maszyn, aerozole techniczne,