STOWARZYSZENIE PRODUCENTÓW CHEMII BUDOWLANEJAdres firmy:
00-042 Warszawa,
ul. Nowy Świat 41a ,
woj. mazowieckie


Kontakt:
tel. +48 (22) 299 06 69
Email: [email protected]
WWW: www.spchb.pl

STOWARZYSZENIE PRODUCENTÓW CHEMII BUDOWLANEJ

O firmie


Stowarzyszenie Producentów Chemii Budowlanej powstało w 2011 roku z inicjatywy producentów domieszek do betonu.

Podobnie jak zagraniczne stowarzyszenia SPChB zamierza powiększać swoją strukturę o kolejne grupy producentów chemii budowlanej, działających w różnych sektorach budownictwa.

Aktualnie Stowarzyszenie zrzesza dziewięć firm: Atlas, Borregaard, Cemex, Ha-Be, Mapei, MC-Bauchemie, Remei, Stachema, PCC Rokita. Członkowie Stowarzyszenia Producentów Chemii Budowlanej, to nie tylko producenci domieszek do betonu. Niemniej, to właśnie problemy związane z chemią stosowaną do betonu stały się bezpośrednim powodem inspirującym do współpracy firmy, na co dzień ze sobą konkurujących.

Głównymi celami stowarzyszenia jest reprezentowanie interesów zrzeszonych w nim członków oraz wszechstronne działanie na rzecz podnoszenia poziomu produkcji, jakości i zbytu chemii budowlanej w Polsce.

SPChB jest inicjatorem i uczestnikiem wielu przedsięwzięć, których szczegóły można śledzić na stronie www.spchb.pl – zapraszamy do odwiedzania naszej strony.

Stowarzyszenie jest organizacją otwartą i zaprasza do współtworzenia oraz współpracy producentów innych grup wyrobów chemii budowalnej.

Produkty i Usługi


Galeria


Artykuły o tej firmie


28.09.2017 | Chemia budowlana
Zrzeszanie się przedsiębiorców nie jest nową formą...
07.08.2018 | Chemia budowlana
W ciągu ostatnich lat branża budowlana dokonała...
18.11.2019 | Chemia budowlana
Łazienka powinna cieszyć ładną aranżacją, będąc przy...

Słowa kluczowe: stowarzyszenie producentów chemii budowlanej, chemia budowlana, zespół chemii budowlanej, organizacja chemii budowlanej, grupa chemii budowlanej,