Inter-Bis GroupAdres firmy:
33-300 Nowy Sącz,
ul. Wiśniowieckiego 62 ,
woj. małopolskie


Kontakt:
tel. 185474420
Email: [email protected]
WWW: www.inter-bis.pl

Inter-Bis Group

O firmie


INTER-BIS – SZALUNKI I DESKOWANIA

Firma INTER-BIS wdraża na krajowym rynku systemy szalunkowe z tworzywa sztucznego ABS, których zastosowanie w dużej mierze przyczynia się do wzrostu wydajności pracy, pozwalając jednocześnie na zmniejszenie wydatków i przyspieszenie realizacji inwestycji. Lekkie systemy objęte ofertą firmy pozwalają na wykonanie m. in. fundamentów, ścian, słupów, stropów, basenów, czy też szyb windowych. INTER-BIS proponuje również sprzedaż maszyn i technologii dla przemysły drzewnego, w tym również szeroki wachlarz różnego typu pił.

SZALUNKI I DESKOWANIA
Geopanel to jeden z systemów szalunków objętych ofertą sprzedaży firmy INTER-BIS. Jest wykonany z tworzywa sztucznego (ABS), bardzo lekki (max. 11 kg) łatwy i intuicyjny w obsłudze, a wykorzystuje się go przy konstrukcjach ścian betonowych, fundamentów oraz słupów. Wielość dostępnych rodzajów płyt sprawia, że możliwa jest realizacja ścian o geometrii i grubości. system szalunków z tworzywa sztucznego do wykonywania betonowych ścian, fundamentów, słupów. Szeroka gama płyt umożliwia realizację struktur o różnej grubości i geometrii. W połączeniu z systemem Geopanel, proponowane przez INTER-BIS szalunki Geopanel Star umożliwiają budowę różnego rozmiaru kolumn. Jest to system modularny, a do łączenia wszystkich systemów szalunkowych używane są uniwersalne klamki usprawniające montaż na placu budowy. Z kolei Geotub to szalunek z tworzywa sztucznego do wykonywania okrągłych i owalnych kolumn. Jest to system wielokrotnego użytku, czyszczony za pomocą wody, umożliwiający łatwy i szybki montaż i demontaż. INTER-BIS ma również w swojej ofercie system szalunków wielokrotnego użytku Geosky do wykonywania stropów.

MASZYNY I TECHNOLOGIE DLA PRZEMYSŁU DRZEWNEGO
INTER-BIS oferuje swoim Klientow szeroki wachlarz wydajnych i precyzyjnych maszyn dla przemysłu drzewnego marki Mebor. Należy do nich wszechstronny i szybki trak taśmowy HTZ 1100 PRO, idealny do tartaków nastawionych na wydajność, jak i jakość produkcji, planujących jednocześnie obniżenie kosztów funkcjonowania. Dostępny jest również w zestawie z innowacyjnym podwójnym systemem cięcia oraz automatycznym usuwaniem desek. Objęty ofertą firmy dwuwałkowy trak tarczowy SDH-D 320 jest prostą i wydajną maszyną o mocnej konstrukcji zapewniającej precyzyjne cięcie i najlepszy stosunek wydajności do ceny. INTER-BIS proponuje również dwuwałowe wielopiły w różnych rozmiarach, maksymalizujące obróbkę drewna. VC 900 DE26 to ich mocniejsza wersja dla większych silników i wyższych prędkości podawania

PIŁY I SERWIS
Większość produkcji firmy INTER-BIS wykorzystuje taśmy jednego z bardziej znanych światowych producentów – Uddeholm. Zbudowane są one z wysokiej jakości szwedzkiej stali o doskonałej odporności na ścieranie. W ramach oferty firma proponuje też piły wykonane z mniej wymagających, ale nadal bardzo wartościowych materiałów (80NiCr11, EHS, itp.). Spawane i naprężone piły są dostępne w trzech wersjach: stellitowane (końcówki zębów wzmacniane są specjalnym stopem na bazie kobaltu i chromu), zgniatane/zgrubianie (obszar cięcia powstaje przez zgniecenie materiału taśmy) i rozwierane (najnowsza metoda przygotowania brzeszczotu, to rozwieranie w stosunku do korpusu piły). INTER-BIS zapewnia również usługi serwisowe.

Więcej informacji o firmie INTER-BIS znajdziemy na stronie www.inter-bis.pl

Produkty i Usługi


Lekkie systemy szalunków z tworzywa sztucznego ABS.

Artykuły o tej firmie


Wytrzymały a jednocześnie lekki i łatwy w...

Słowa kluczowe: drabiny, rusztowania, piły, traki, narzędzia, szalunki, deskowania, sprzedaż narzędzi, produkcja narzędzi, szalunki i deskowania, szalunki ścienne, szalunki stropowe, szalunki słupowe,