“LŁ” Lange Łukaszuk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.Adres firmy:
55-095 Mirków,
Byków, ul. Wrocławska 43,
woj. dolnośląskie


Kontakt:
tel. +48 71 39 80 800
Email: [email protected]
WWW: www.langelukaszuk.pl

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 8:00 - 16:00“LŁ” Lange Łukaszuk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

O firmie


Szukasz profesjonalnego zaopatrzenia dla swojego sklepu lub domowego kącika majsterkowicza? U nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz

Wielu z nas wraz z nadejściem wiosny zaczyna planować drobne prace remontowo porządkowe w swoich domach. Wtedy często okazuje się, że brakuje nam narzędzi lub nie do końca wiemy, jak dobrze wykonać pewne prace. Często szukamy też sposobów na upiększenie ogrodu lub domu. Jeśli szukasz miejsca, w którym zebrane będą najwyższej jakości narzędzia, elektronarzędzia lub oświetlenie, a także dowiesz się, jak szybko i sprawnie wykonać proste prace remontowe, zapoznaj się z ofertą skontaktuj się z firmą Lange Łukaszuk. Dzięki nam zyskasz dostęp do profesjonalnych produktów najlepszych polskich i zagranicznych producentów.

Kilka słów o firmie

Firma Lange Łukaszuk posiada wieloletnią tradycję i ugruntowaną pozycję na polskim rynku. Od wielu lat współpracuje z licznymi markami uznanymi na polu ogólnoświatowym, oferując swoim klientom dostęp wyłącznie do produktów wysokiej klasy. Zakres branż, jakimi zajmuje się firma, jest bardzo szeroki. Obejmuje zarówno elektronarzędzia, narzędzia, elektrotechnikę, jak i branżę oświetleniową. Profesjonalny wizerunek firmy to nie tylko oferta produktowa, ale również przemyślany dobór partnerów biznesowych.Od wielu lat przedsiębiorstwo współpracuje z takimi markami jak: Stabila, Felo, Wolcraft, Proxxon czy Panasonic. Wysokie standardy doboru współpracowników pozwalają na zachowanie najwyższego poziomu obsługi klienta. Fachowi doradcy są w stanie w każdej chwili pomóc w doborze optymalnego rozwiązania dla Państwa domu bądź firmy. Od wielu lat firma dba o to, aby partnerskie relacje, które buduje z dostawcami i klientami, z biegiem czasu tylko się umacniały. Stabilna, ugruntowana pozycja na rynku pozwala firmie Lange Łukaszuk na bycie wyłącznym polskim przedstawicielem kilku wiodących światowych marek, takich jak: Starmix, Scheppach, Proxxon, NWS, Wolcraft, Steinel, czy Paumann.

Oferta firmy

Firma Lange Łukaszuk jest przede wszystkim dystrybutorem wysokiej jakości produktów przeznaczonych dla profesjonalistów, oferując rozwiązania znanych i cenionych marek, jak Starmix, Collomix, Panasonic, Hervisa, Menzer. Przedsiębiorstwo proponuje ponadto rozbudowaną gamę urządzeń dla tych klientów, którzy we własnym zakresie wykonują drobne prace remontowe i porządkowe w domu lub ogrodzie. Miłośnicy prac porządkowych i majsterkowania, a także właściciele sklepów z elektronarzędziami mogą nabyć w firmie następujące produkty: odkurzacze przemysłowe Starmix, elektronarzędzia Scheppach, klucze, nasadki i zestawy narzędziowe Proxon, obcinaczki, kombinerki, szczypce zbrojarskie NWS, a także bardzo popularne narzędzia dla majsterkowiczów firmy Wolcraft. W ofercie firmy znajdują się także produkty, które pomogą w profesjonalny sposób doświetlić ogród i dom. W firmie Lange Łukaszuk można zakupić wysokiej jakości inteligentne oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne firm Stainel i Paulman.

Sprzedaż i serwis – wszystko w jednym miejscu

Poza działalnością sprzedażową firma Lange Łukaszuk prowadzi także działalność szkoleniową dla partnerów biznesowych. Koordynatorzy sprzedaży na obszarze całej Polski nieustannie dbają o to, aby potrzeby wszystkich klientów były wypełniane jak najdokładniej. Firma Lange Łukaszuk oferuje profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wiele artykułów poradnikowych na temat dystrybuowanych produktów znajdą Państwo również na stronie internetowej firmy Klienci indywidualni na facebookowym profilu znajdą wiele praktycznych porad dotyczących zakupu i użytkowania oferowanych produktów. Być może dzięki temu wiele osób odkryje w sobie nieznany wcześniej talent do drobnych prac domowych.

Wieloletnia obecność na rynku firmy Lange Łukaszuk oraz profesjonalizm jej pracowników pozwoliły zaskarbić sobie niesłabnące zaufanie klientów. Niewątpliwym atutem firmy jest również jej innowacyjność i otwarcie na często pojawiające się na rynku nowości, dzięki temu jest w stanie zaproponować klientom najlepsze dostępne na rynku rozwiązania. Skorzystanie z usług firmy Lange Łukaszuk to gwarancja najwyższej jakości produktów i usług, a także okazja do odkrycia nowej pasji majsterkowicza.

Produkty i Usługi


  • CZUJNIKI I SYSTEMY 
  • OŚWIETLENIE 
  • NARZĘDZIA 
  • MIKRONARZĘDZIA 
  • ODKURZACZE PRZEMYSŁOWE 
  • SUSZARKI 
  • OGRÓD 

Słowa kluczowe: Lange Łukaszuk, czujniki ruchu, czujniki obecności, czujniki dali, czujniki knx, czujniki dim, oświetlenie, oświetlenie wnętrz, oświetlenie przemysłowe, oświetlenie zewnętrzne, źródła światłą, oświetlenie warsztatowe, narzędzia, elektronarzędzia, maszyny, akcesoria, narzędzia ręczne, opryskiwacze, odkurzacze, suszarki,