Bellator Maszyny Budowlane sp. z o.o.Adres firmy:
41-700 Ruda Śląska,
Aleja Rodziny Gürtlerów 101,
woj. śląskie
Zobacz na mapie


Kontakt:
tel. +48 32 340 80 57
Email: biuro@bellator-mb.pl
WWW: www.bellator-mb.pl

Godziny otwarcia:
Pn: 08:00-16:00 Wt: 08:00-16:00 Śr: 08:00-16:00 Cz: 08:00-16:00 Pt: 08:00-16:00

Bellator Maszyny Budowlane sp. z o.o.

O firmie


BELLATOR Maszyny Budowlane Sp. z o.o. jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem na Polskę maszyn firmy schäfer technic – producenta maszyn do budowy i remontów dróg oraz partnerem MOBA – dostawcy kompletnych systemów pomiarowych i niwelacji do maszyn drogowych i budowlanych. Nasza oferta to również bogata paleta markowych, starannie wybranych i wyselekcjonowanych maszyn używanych, pewnego pochodzenia. Zajmujemy się frezowaniem nawierzchni asfaltowych i betonowych. Posiadamy pełną gamę frezarek o różnych szerokościach agregatów frezujących od 1000 mm do 2000 mm wraz z własnym transportem do dowolnego miejsca w kraju. Terminowość i solidność wykonywanych prac gwarantują doświadczeni operatorzy. Prowadzimy sprzedaż części zamiennych do większości typów maszyn drogowych i budowlanych (m.in. części oraz zestawy naprawcze do rozściełaczy asfaltu, walców oraz frezarek). Oferujemy wynajem maszyn dla drogownictwa i budownictwa inżynieryjnego. W ofercie do wynajmu posiadamy rozściełacze asfaltu / układarki asfaltu, walce drogowe (do mas bitumicznych, do robót ziemnych) a także nowoczesny podajnik do mas bitumicznych oraz koparki kołowe i gąsienicowe. Realizujemy wynajmy krótko i długoterminowe.

Produkty i Usługi


Gama używanych maszyn drogowych: - używane rozściełacze asfaltu / układarki asfaltu (gąsienicowe i kołowe) - walce stalowe tandemowe - walce stalowe sztywnoramowe - walce ogumione - walce do robót ziemnych - frezarki drogowe gąsienicowe - frezarki drogowe kołowe - recyklery / stabilizatory gruntu - równiarki - koparki kołowe - koparki gąsienicowe - wytwórnie mas bitumicznych Części zamienne do: - rozściełaczy asfaltu / układarek asfaltu (Vögele, Volvo, ABG, Titan, DYNAPAC, DEMAG) - walców drogowych (Hamm, BOMAG, DYNAPAC) - frezarek drogowych (Wirtgen) Nowe maszyny do budowy i remontu dróg: - schäfer technic (skrapiarki, remontery) Systemy niwelacji: - MOBA (SONIC SKI, BIG SONIC SKI)

Galeria


Artykuły o tej firmie


Obok rynku IT jedną z najprężniej i najszybciej ewoluujących gałęzi przemysłu zdaje się być branża budowlana. To nie lada wyzwanie dla firm dostarczających sprzęt dla tego sektora. Dziś nie mogą one ograniczać się tylko do sprzedaży, bo klienci coraz częściej oczekują, że dostawca floty zaopatrzy ich też w części zamienne do maszyn budowlanych, że będzie w stanie zaproponować alternatywę dla drogiego, nowego sprzętu w postaci wysokiej jakości maszyny używanej lub wynajmu. Wszystkie te usługi znajdziemy w ofercie firmy Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o., która doskonale zrozumiała potrzebę ciągłego rozwoju i doskonalenia w szybko zmieniającym się świecie.

Słowa kluczowe: