Scapol sp. z o.o. – najnowsze technologie dla rolnictwa i przemysłuAdres firmy:
99-314 Krzyżanów,
Malewo 7,
woj. łódzkie

Obszar działania:
POLSKA

Kontakt:
tel. +48 24 356 20 20
Email: [email protected]
WWW: www.scapol.com.pl

Godziny otwarcia:

Pn: 08:00-16:00
Wt: 08:00-16:00
Śr: 08:00-16:00
Cz: 08:00-16:00
Pt: 08:00-16:00Scapol sp. z o.o. – najnowsze technologie dla rolnictwa i przemysłu

O firmie


„Łączymy najlepszych producentów z najbardziej wymagającymi klientami”

O sukcesie przedsiębiorstwa dostarczającego części i technologie między innymi świadczy zadowolenie kontrahentów. Dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu SCAPOL Sp. z o.o. z powodzeniem zaopatruje firmy z sektora budowlanego, rolniczego i przemysłowego, dbając o najwyższą wydajność stosowanych przez nich części.

Mnogość oferowanych rozwiązań sprawia, że firmy zaopatrujące się w SCAPOL mogą łatwo i wydajnie optymalizować swoje procesy produkcyjne. Firma dostarcza sprawdzone i bezpieczne produkty renomowanych światowych producentów, takich jak: Fuhrmann, Borox AB, Italautocar, Grote, Tractel oraz Yoke. Zapewnienie najwyższej jakości oferowanych produktów oraz ciągłość dostaw powoduje, że potencjalni odbiorcy mogą skupić się na swoim biznesie, będąc jednocześnie pewnym ciągłości swojej produkcji i pełnej wydajności maszyn. SCAPOL bazuje na wieloletnim doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze specjalistów i doradców technicznych oferujących kompleksową i profesjonalną obsługę swoich klientów dbając szczególnie o stronę techniczną. Dysponując zebranym materiałem technicznym rozwiązania Firmy SCAPOL zapewniają kompleksową i terminową obsługę firm oraz opiekę wykwalikowanych specjalistów.

Tylko najlepsze łyżki
Ładowarki kołowe to maszyny najczęściej używane w sektorze przemysłowym.
Jedną z najważniejszych ich części jest łyżka, która odpowiednio skonfigurowana odpowiada za wydajność pracy i wykorzystanie zgodnie z przeznaczeniem maszyny. Jeżeli potrzebna jest łyżka ładowarkowa o dużej wytrzymałości odpowiednim rozwiązaniem będzie skorzystanie z wieloletniego doświadczenia firmy Fuhrmann, która produkuje je z najwyższej jakości szwedzkiej stali (Hardox 400/500/600). Austriacka firma Fuhrmann zajmuje się projektowaniem i produkcją osprzętu od 1995 roku. Łyżki Fuhrmann są znane z najlepszej jakości i docenione zostały przez największych producentów maszyn budowlanych: Volvo, Liebherr, Caterpillar, Komatsu, Hitachi, Hyundai, Doosan, JCB. Gamę produktów stanowi kompletna oferta łyżek do ładowarek kołowych o pojemności od 0,5 do 18 m³. SCAPOL Sp. z o.o. jako oficjalny przedstawiciel firmy Fuhrmann oferuje łyżki standardowe, do ciężkiego materiału skalnego, materiałów lekkich oraz do wysokiego wysypu.

Tylko najlepsze lemiesze, zęby, śruby
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich odbiorców firma SCAPOL postawiła także na zaopatrzenie ich w części zamienne do łyżek. Współpracuje w tym zakresie m.in. z firmą BOROX AB, która jest jedynym z najlepszych w Europie producentów lemieszy oraz elementów ze stali trudnościeralnej. Produkcja elementów odbywa się w unikalnej technologii polegającej na hartowaniu gotowych wyrobów na końcu procesu produkcyjnego, dzięki czemu uzyskuje się gwarantowaną twardość nawet do 600 HB zachowaną w całej strukturze gotowego elementu. Bardzo wysoką jakość oferujemy sprzedając zęby szwedzkiego producenta: COMBI W standardowej ofercie części do łyżek znajdziemy m.in. lemiesze jednostronnie i dwustronnie fazowane z otworami, płyty między-zębne i ślizgowe, płaskowniki, pręty i śruby, zęby, adaptery.

Tylko najlepsze profile burtowe, części do przyczep rolniczych i wywrotek
W ofercie firmy SCAPOL znajdują się również profile burtowe Fuhrmann do przyczep rolniczych i wywrotek, które produkowane są ze stali o najwyższej jakości S235, S500 i HARDOX. Ich niezwykle ważną cechą jest spawanie laserowe ciągłe, co zwiększa wytrzymałość elementu oraz wpływa na zmniejszenie korozyjność. Oferowane profile marki FUHRMANN to ponad 90 modeli o wysokości od 300 do 1000 mm. Firma doradza w zakresie kompletowania burty w zakończenia, zamki oraz zawiasy i inne części do przyczep rolniczych oraz wywrotek, które ma w swojej ofercie renomowanej włoskiej firmy Italautocar. Scapol stał się również bardzo rozpoznawalną marką w branży Produktów z gumy, gdzie w ostatnich latach jest jednym z najważniejszych dostawców Odbojów rampowych do doków przeładunkowych.

Tylko najlepsze produkty do podnoszenia towarów
Niezwykle szeroką gamę wyrobów oferowanych przez SCAPOL uzupełniają wyroby do skutecznego podnoszenia towarów. Korzystając z wiedzy i najwyższej jakości wyrobów sprawdzonych producentów, takich jak YOKE oraz TRACTEL stawiamy wyłącznie na certyfikowane oraz rozwinięte technologiczne rozwiązania. Oferowane produkty, takie jak wciągarki, wciągniki, haki obrotowe, systemy podnoszenia towarów na pasach, zawiesia łańcuchowe, szekle i punkty mocujące są wykonane ze sprawdzonych materiałów i zapewniają bezpieczną pracę.

Skuteczne zabezpieczenie pracy na wysokości
Oferujemy także pełną gamę środków ochrony indywidualnej (SOI) w celu zapewnienia wsparcia i pomocy wymaganej do wyeliminowania ryzyka upadku podczas prac na wysokości. Tractel jako pierwsza firma na rynku wprowadził kompleksowy asortyment SOI o dużej nośności do 150 kg zgodnie z europejskimi przepisami.

Więcej informacji o ofercie firmy:
www.scapol.com.pl
www.lyzkidoladowarek.pl

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !

Produkty i Usługi


– Profile burtowe
– Osprzęt do maszyn budowlanych
– Technologia podnoszenia towarów
– Lampe ledowe Grotte

Galeria


Artykuły o tej firmie


Ładowarki kołowe to najczęściej używane maszyny w przemyśle....

Słowa kluczowe: łyżka do ładowarki, VOLVO L50 L70 L90 L110 L120 L150 L180, scapol, części do przyczep rolniczych i wywrotek