TRAIDENIS-POL sp. z o.o.Adres firmy:
19-400 Olecko,
ul. Gołdapska 31,
woj. warmińsko-mazurskie


Kontakt:
tel. (87) 520 20 36
tel. kom. +48 509 398 829
Email: [email protected]
WWW: www.traidenis-pol.com

TRAIDENIS-POL sp. z o.o.

O firmie


TRAIDENIS-POL – ekologiczne urządzenia do oczyszczania ścieków

Działająca na europejskim rynku już od 25 lat, firma TRAIDENIS oferuje ekologiczne i wysokiej jakości urządzenia do oczyszczania ścieków oraz usługi związane z ich montażem i serwisem. Początkowo niewielka firma z czasem przekształciła się w kilkusetosobowe przedsiębiorstwo, znane i cenione nie tylko w Polsce, ale i m.in. w krajach takich jak Litwa, Łotwa, Estonia, Norwegia, Finlandia, Ukraina, Mołdawia, Bułgaria, Macedonia czy Kuwejt.

TRAIDENIS-POL to polsko-litewska spółka, która od 2007 roku prowadzi działalność na terenie całej Polski, za pośrednictwem lokalnych dystrybutorów. Swoje działania opiera na zespole doświadczonych specjalistów: technologów, konsultantów i projektantów. Wysoką jakość produktów potwierdzają liczne certyfikaty, m.in. CE, ISO 9001, ISO 14001 czy Certyfikat Europejskiej Gwarancji Najwyższej. Spółka stała się symbolem jakości i marki w branży wodno-kanalizacyjnej na terenie Polski.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków NV, oferowane przez firmę, objęte są 20-letnią gwarancją. Stanowią rozwiązanie gospodarki ściekowej na terenach, na których doprowadzenie kanalizacji jest niemożliwe bądź nieopłacalne. Prosta w budowie oczyszczalnia pracuje w technologii hybrydowej, dzięki czemu jest odporna na nierównomierny dopływ ścieków. Co istotne, jedynym urządzeniem elektrycznym jest dmuchawa (brak automatyki, sterowników, pomp, elektrozaworów). Zbiornik wykonany jest z żywicy poliestrowej wzmocnionej włóknem szklanym.

Oczyszczalnie ekologiczne typu HNV powstają w oparciu o projekt wykonywany indywidualnie, zgodnie z potrzebami inwestora. Kompaktowa zabudowa elementów oczyszczalni umożliwia jej późniejszą rozbudowę. Lekkie i łatwe w transporcie zbiorniki cechują się wysoką wytrzymałością mechaniczną i odpornością na działanie substancji chemicznych.

Zbiorniki GRP z żywicy poliestrowej posiadają certyfikat jakości wystawiony przez Centrum Certyfikacji Produkcji Budowlanej (SPSC). Zbiorniki są szczelne i odporne na oddziaływania chemiczne. Mogą być wykorzystywane jako zbiorniki przeciwpożarowe.

Separatory substancji ropopochodnych posiadają certyfikat CE. Montowane są w celu oddzielenia substancji ropopochodnych od ściekającej wody powierzchniowej i produkcyjnej.

Przepompownia NS, oferowana przez spółkę, jest szczelnym, cylindrycznym i pionowym zbiornikiem wykonanym z żywic poliestrowych, wzmocnionym włóknem szklanym.

Produkty i Usługi


  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków NV
  • Biologiczne oczyszczalnie ścieków HNV
  • Zbiorniki z żywicy poliestrowej GRP
  • Separatory substancji ropopochodnych
  • Przepompownie ścieków
  • Zbiorniki modułowe

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.traidenis-pol.com/

Artykuły o tej firmie


Na terenach mieszkalnych nieprzyłączonych do sieci kanalizacyjnej...

Słowa kluczowe: traidenis, traidenis-pol, oczyszczanie ściegów, ścieki, oczyszczalnie, oczyszczać, oczyszcza, oczyści, produkt do oczyszczania ścieków, przydomowe oczyszczalnie, oczyszczalnie biologiczne, zbiorniki grp, separatory, separatory tłuszczu, silosy, skrubery, trapy kolejowe,