KAN Sp. z o.o.Adres firmy:
16-001 Białystok-Kleosin,
ul. Zdrojowa 51,
woj. podlaskie


Kontakt:
tel. 857499200
Email: [email protected]
WWW: pl.kan-therm.com

KAN Sp. z o.o.

O firmie


Grupa KAN, której centrala mieści się w Białymstoku, jest producentem i dostawcą nowoczesnych rozwiązań i systemów instalacyjnych KAN-therm. KAN rozpoczął swoją działalność w 1990 roku i od tego czasu zdobył silną pozycję zarówno w Polsce jak i Europie, a to za sprawą profesjonalizmu, innowacyjności, jakości i rozwoju.

Obecnie w grupie pracuje ok. 650 osób, z czego 120 poza granicami naszego kraju, posiada sieć oddziałów w Polsce oraz placówki w Niemczech, Rosji, Ukrainie oraz na Białorusi. KAN-therm eksportowane są do 23 krajów, sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, sięga również Afryki.

KAN-therm to optymalny, kompletny multisystem instalacyjny, na który składają się najnowocześniejsze, wzajemnie uzupełniające się rozwiązania w zakresie rurowych instalacji grzewczych i wodnych, a także technologicznych. To doskonała realizacja wizji systemu uniwersalnego, na który złożyło się wieloletnie doświadczenie i pasja konstruktorów KAN, rygorystyczna kontrola jakości surowców i produktów finalnych i wreszcie to skuteczne rozeznanie potrzeb rynku instalacji, zgodnych z wymogami budownictwa zrównoważonego.

Produkty i Usługi


  • Systemy instalacyjne KAN-therm
  • Rodzaje instalacji
  • Automatyka sterująca KAN-therm SMART & BASIC+

Galeria


Artykuły o tej firmie


27.01.2016 | Ogrzewanie
Rosnące ceny energii stanowią nie lada wyzwanie...

Słowa kluczowe: systemy instalacyjne, innowacyjne systemy wodne i grzewcze, kan, kan-therm