INWARMICAAdres firmy:
05-120 Legionowo,
ul. Piłsudskiego 31, Galeria Błękitne Centrum, lok. 211 p.1,
woj. mazowieckie


Kontakt:
tel. +48 603 410 611 - zamówienia panele grzewcze
tel. kom. +48 574 698 789 - zamówienia fotowoltaika
Email: [email protected]
WWW: inwarmica.com

INWARMICA

O firmie


Firma INWARMICA specjalizuje się w sprzedaży oraz montażu instalacji grzewczych opartych na technologii podczerwieni, które pozwalają na obniżenie rachunków za ogrzewanie, a przy tym są niemal całkowicie bezobsługowe. Ponadto w ofercie przedsiębiorstwa znajdują się też panele fotowoltaiczne wraz z usługą montażu. Produkty dostępne w ofercie kierowane są zarówno do właścicieli domów jedno- i wielorodzinnych, jak również do odbiorców przemysłowych i komercyjnych (lokale usługowe, szpitale, hale magazynowe, produkcyjne i in.).

Gamę proponowanych przez INWARMICA rozwiązań otwierają grzejniki na podczerwień, zapewniające doskonałe właściwości grzewcze i pozbawione wad tradycyjnego ogrzewania. Zatrudnieni w firmie doradcy pomagają w doborze optymalnego rozwiązania, które spełni oczekiwania zarówno pod względem oczekiwanego komfortu cieplnego, jak i estetyki.

Produkty i Usługi


Oferta urządzeń grzewczych na podczerwień obejmuje:

– folie grzewcze, które pozwalają zaoszczędzić cenną przestrzeń we wnętrzach bez ustępstw a rzecz komfortu cieplnego. To elastyczna forma grzejnika na podczerwień, którą powstaje z wysokiej jakości węgla o świetnych parametrach i masy srebra, będącego doskonałym przewodnikiem ciepła. Folie są odporne na uszkodzenia, trwałe, mają dobrą izolacyjność cieplną i są ognioodporne – dzięki temu zazwyczaj stosuje się je do ogrzewania podłogowego pod panelami laminowanymi, deską warstwową, panelami winylowymi SPC.

– maty grzewcze – praktyczna alternatywa dla konwencjonalnego ogrzewania. Mogą pełnić rolę ogrzewania podstawowego, jak i systemu dogrzewającego wybrane pomieszczenia. Maty są łatwe w montażu, który można wykonać samodzielnie według dołączone instrukcji oraz opłacalne w eksploatacji. Składają się z systemu rurek, które są umieszczone na specjalnej siatce z włókna szklanego. Montuje się je jako ogrzewanie podłogowe pod kafelki i glazurę – głównie w łazience.

– panele na podczerwień różnego rodzaju: szklane panele (ze szkła hartowanego), łazienkowe ceramiczne panele na podczerwień, ścienne panele metalowe oraz panele sufitowe.

– przemysłowe promienniki na podczerwień – ekonomiczne i wydajne rozwiązanie grzewcze również do obiektów o dużych kubaturach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy poszukują rozwiązań w pełni ekologicznych oraz tanich w eksploatacji, INWARMICA proponuje także instalacje fotowoltaiczne, które są świetnym sposobem na pozyskiwanie energii bez dodatkowych kosztów. W połączeniu z ogrzewaniem na podczerwień fotowoltaika pozwala uniezależnić się od zewnętrznych dostawców energii (również grzewczej) oraz od wahań cen na rynku.

Artykuły o tej firmie


27.01.2022 | Ogrzewanie
Panel grzewczy na podczerwień z termostatem zapewnia...

Słowa kluczowe: inwarmica, ogrzewanie, ogrzewanie na podczerwień, ogrzewanie podczerwienią, folie grzewcze na podczerwień, panele grzewcze na podczerwień, szklane panele na podczerwień, sufitowe panele na podczerwień, termostaty,