ElektraAdres firmy:
05-850 Ożarów Mazowiecki,
ul. K. Kamińskiego 4,
woj. mazowieckie


Kontakt:
tel. 22 843 32 82
Email: [email protected]
WWW: www.elektra.pl

Elektra

O firmie


Elektryczne systemy grzejne

Od ponad 30 lat firma ELEKTRA dostarcza na rynek systemy elektrycznego ogrzewania podłogowego. Największy producent tych rozwiązań w Europie Środowej proponuje nowoczesne i niezawodne technologie, które z powodzeniem spełnią wymogi stawiane budynkom mieszkalnym, komercyjnym oraz przemysłowym.

Stawiają na jakość
Od 1985 roku firma ELEKTRA stawia na jakość oferowanych wyrobów, dzięki czemu dostarczane wyroby zadowoliły bardzo wielu odbiorców, zarówno indywidualnych, jak też inwestorów. Produkty marki ELEKTRA zyskały popularność także w kilkudziesięciu krajach europejskich, a także na terenie Azji, Ameryki Północnej oraz Australii. Dbałość o jakość przejawia się także w fachowej obsłudze klienta oraz kompleksowym doradztwie, a także pełnym serwisie, na co mogą liczyć odbiorcy marki ELEKTRA.

Kompleksowy dostawca
ELEKTRA oferuje szeroką gamę rozwiązań, w której znajdują się systemy ogrzewania elektrycznego, a także systemy wentylacyjne z odzyskiem ciepła. Wśród dostępnych technologii znajdują się różnorodne warianty urządzeń, które pozwalają na dopasowanie ich do określonych wymagań dla pomieszczeń różnego rodzaju, przeznaczenia oraz wielkości.
Firma ELEKTRA dostarcza na rynek także systemy centralnego odkurzania, dystrybuuje również produkty branży kablowej i elektrotechnicznej.

Elektryczne ogrzewanie podłogowe
Wybór elektrycznego ogrzewania do domu i firmy jest coraz atrakcyjniejszą inwestycją. Nowoczesne budynki powstają na bazie materiałów o doskonałych parametrach cieplnych, a instalacja ogrzewania elektrycznego jest niezwykle niska. Taki system pozwala łatwo i niezależnie regulować temperaturę w poszczególnych pomieszczeniach. Energia elektryczna jest czystym medium, do którego mamy praktycznie nieograniczony dostęp.

Ochrona przed śniegiem i lodem
Wśród znanych i cenionych technologii marki ELEKTRA znajduje się system, który skutecznie chroni rury, zawory i siłowniki, a nawet dachy przed mrozem. Systemy grzejne chroniące przed zamarzaniem stosuje się zarówno do instalacji wodociągowych, jak też instalacji hydrantowych, tryskaczowych, a także rur kanalizacyjnych czy też odprowdzających skropliny w instalacjach klimatyzacji i wentylacji. Przewody grzejne ELEKTRA stałooporowe i samoregulujące pozwalają na ogrzanie rur różnego rodzaju – od miedzianych i żeliwnych aż po wykonane z tworzyw sztucznych, a także dachów i rynien, dzięki czemu ogranicza się możliwość gromadzenia lodu i śniegu na dachach, co może prowadzić do zniszczeń i kosztownych napraw. Specjalne przewody grzejne pozwolą także ochronić schody, parkingi, tarasy, mosty, drogi oraz ciągi komunikacyjne przed zaleganiem śniegu, co może być przyczyną kolizji i wypadków.

Wentylacja z odzyskiem ciepła
Oferowany przez firmę ELEKTRA system mechanicznej wentylacji z odzyskiem ciepła Flexit pozwala na wentylowanie pomieszczeń bez otwierania okien, co pozwala na wyeliminowanie przeciągów. System jednocześnie wykorzystuje ciepło pochodzące z usuwanego powietrza do ogrzania powietrza wprowadzanego do wewnątrz. To rozwiązanie, w którym zastosowano najwyższej jakości filtry, pozwala na odzyskanie do 95% ciepła.

Centralne odkurzacze
Niezwykle popularnym rozwiązaniem, oferowanym przez firmę ELEKTRA, są także centralne odkurzacze Flexit, które cechują się bardzo dobrym współczynnikiem mocy ssącej. Doskonale sprawdzą się zarówno w mieszkaniach, blokach, domach, jak też hotelach. Ich stosowaniem eliminuje hałas, który wywołują tradycyjne silniki. Dodatkowo, nie powodują one ruchu powietrza, co stwarza ryzyko przemieszczania się kurzu i pyłu, a także ułatwiają pracę, dzięki braku konieczności przenoszenia odkurzacza.

Z pełną ofertą marki ELEKTRA można zapoznać się na stronie: www.elektra.pl

Produkty i Usługi


ELEKTRA specjalizuje się w systemach ogrzewania elektrycznego oraz w systemach wentylacyjnych z odzyskiem ciepła zarówno dla budownictwa mieszkaniowego, jak też obiektów przemysłowych.

elektryczne systemy grzejne
systemy wentylacyjne
systemy centralnego odkurzania

Artykuły o tej firmie


11.01.2019 | Ogrzewanie
Nadejście zimy to powrót problemów, które tej...
09.08.2019 | Ogrzewanie
Według potocznych opinii ogrzewanie podłogowe elektryczne to...

Słowa kluczowe: elektra, ogrzewanie, grzejniki, systemy ogrzewania elektrycznego, systemy wentylacyjne, systemy centralnego odkurzania