Blue InstallAdres firmy:
42-600 Tarnowskie Góry,
ul. Skośna 15,
woj. śląskie


Kontakt:
tel. 727 944 436
Email: [email protected]
WWW: blue-install.pl

Blue Install

O firmie


Ogrzewanie elektryczne Blue Install

Spółka Blue Install skoncentrowała swoje działania na opracowaniu energooszczędnego i bezpiecznego ogrzewania elektrycznego. Na bazie wieloletniej pracy i bogatego doświadczenia zespół inżynierów opracował ekologiczne i oszczędne rozwiązanie, jakim są niezawodne kotły elektrodowe, które swoimi osiągami nie ustępują pompom ciepła.

W ofercie Blue Install znajdziemy ekologiczne, innowacyjne i zeroemisyjne kotły elektrodowe, które znajdują zastosowanie do ogrzewania domów jednorodzinnych, mieszkań oraz pomieszczeń gospodarczych i usługowych. Oferowane modele są niewielkie oraz lekkie i tym samym odpowiednio dostosowane do zawieszenia na ścianie czy wkomponowania w zabudowę meblową.

Przegląd modeli
Kotły dostępne są w różnych wielkościach, dzięki czemu łatwo dobrać je do swoich wymagań. Producent oferuje m.in. modele KE14G o mocy do 25 kW, przeznaczony dla budynków do 200 m2, KE 23, przeznaczony do budynków do 350 m2 oraz KE 23N o mocy do 25kW i budynków do 350 m2. Kocioł Hybrydowy HSPC 22KW posiadająca najwyższą wydajność z urządzeń elektrycznych grzewczych 103%.

W trosce o środowisko 
Kotły elektrodowe Blue Install spełniają rygorystyczne normy emisji CO2, dzięki czemu pozytywnie wpływają na ekologię. Urządzenia te są także przygotowane do współpracy z fotowoltaiką.

Polska produkcja
Firma działa w branży już od 2019 roku i całą swoją produkcję wykonuje w Polsce. Zespół wykwalifikowanych doradców służy poradą techniczną oraz pomocą na etapie wyboru, jak również użytkowania kotłów.

Bez awarii
Cechą szczególną produkowanych przez Blue Install kotłów jest ich bezawaryjność. Producent wyeliminował części ruchome z urządzeń, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko ewentualnych usterek. Dodatkowo, kotły elektrodowe posiadają 15 lat żywotności.

Bezpieczeństwo
Oferowane kotły przebadane są pod kątem szeregu norm dotyczących bezpieczeństwa urządzeń związanych z ogrzewaniem. Odpowiednia budowa sprawia, że kotły nie niosą ze sobą zagrożenia czadem lub wybuchem.

Wygodne sterowanie
Producent przygotował kotły z możliwością sterowania na urządzeniu oraz przez aplikację. Pozwala to doglądać pracę kotłów, chociaż są one same w sobie bezobsługowe i nie wymagają zaangażowania użytkownika.

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.blue-install.pl

Produkty i Usługi


  • Kocioł elektrodowy
  • Bufor ciepła
  • Filtr wody gorącej wraz z układem sznurkowym
  • Konsola ciśnieniomierza
  • Pompa obiegowa
  • Zbiornik przeponowy

Artykuły o tej firmie


03.03.2021 | Ogrzewanie
W dobie coraz większych opłat za ogrzewanie...

Słowa kluczowe: blue install, blueinstall, kocioł, kotły, kotły elektradowe, bufory ciepła, ciśnieniomierze, filtry, pompy obiegowe, zbiorniki przeponowe,