Sunvival Energy Sp. z o.o.Adres firmy:
03-736 Warszawa,
ul. Plac Konesera 8,
woj. mazowieckie


Kontakt:
tel. +48 22 113 45 44
Email: [email protected]
WWW: sunvival.pl

Sunvival Energy Sp. z o.o.

O firmie


Sunvival.pl specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klientów, którzy chcą oszczędzać dzięki fotowoltaice. Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem i montażem instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych.

Naszym klientom oferujemy również produkty, które pozwalają w pełni korzystać z darmowego prądu ze słońca. Kotły elektryczne, pompy ciepła czy ładowarki do samochodów elektrycznych to najlepszy sposób na kolejne oszczędności na rachunkach dzięki słońcu. Szczegółową ofertę z cenami można sprawdzić na stronie www.sunvival.pl.

Nasze instalacje montowane są przez profesjonalistów, którzy zajmują się również farmami fotowoltaicznymi i instalacjami fotowoltaicznymi na obiektach przemysłowych. Dobre praktyki są więc przenoszone na domowe instalacje. Fotowoltaika która ma pracować minimum 30 lat musi być perfekcyjnie zamontowana.

W ramach kompleksowej obsługi klienta zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z pozyskaniem dopłat z programów Mój Prąd i Czyste Powietrze.

Produkty i Usługi


  • Panele fotowoltaiczne

Słowa kluczowe: sunvival, sunvival energy, energy, panele fotowoltaiczne, energia ze słońca, tani prąd, solary, panele solarne, instalacje fotowoltaiczne, fotowoltaika,