Bruk-Bet FotowoltaikaAdres firmy:
33-240 Żabno,
ul. Nieciecza 199,
woj. małopolskie


Kontakt:
tel. +48 14 632 08 23
Email: [email protected]
WWW: fotowoltaika.bruk-bet.pl

Bruk-Bet Fotowoltaika

O firmie


Bruk-Bet® Fotowoltaika jest częścią spółki BRUK-BET®, która działa w branży budowlanej od ponad 37 lat. W 2011 roku w Tarnowie uruchomiono nowoczesną fabrykę modułów fotowoltaicznych, opierając strategię marki Bruk-Bet® Fotowoltaika na wysokiej jakości produkcji. Pięć lat później zwiększono przepustowość linii w oparciu o rozwiązania technologiczne firmy Meyer Burger. Jako jedyny producent w Polsce i jeden z niewielu na świecie, firma poddała swoje produkty ekstremalnym testom przyspieszonego starzenia, które odzwierciedlają rzeczywiste zużycie modułu przez kilkadziesiąt lat pracy. W 2021 roku, chcąc podkreślić dorobek technologiczny firmy Bruk-Bet® w obszarze fotowoltaiki postanowiono o rebrandingu marki związanym z nadaniem nowej nazwy wraz z logo – Bruk-Bet Fotowoltaika. Zmiana ta uwypukla związek pomiędzy spółką działającą na rynku od 37 lat a marką produkującą moduły PV nieprzerwanie od 2011 roku.

W połowie 2021 roku marka uruchomiła kolejną linię produkcyjną z wykorzystaniem technologii multibusbar na całych oraz połówkowych ogniwach PV z niezależną stacją cięcia laserem. Co tym samym wyróżnia serię Perfect Edge z pośród innych produktów dostępnych na rynku.

Dodatkowo swoim Klientom firma proponuje elementy małej architektury z funkcją generowania energii elektrycznej i jej wykorzystywania do zasilania oświetlenia czy też ładowarek do pojazdów elektrycznych.

Bruk-Bet Fotowoltaika
Ul. Mroźna 8
33-102 Tarnów

 

Produkty i Usługi


  • Fotowoltaika

Artykuły o tej firmie


22.07.2020 | Energia ekologiczna
Fotowoltaika Bruk-Bet Solar to rozwiązanie dla klientów...

Słowa kluczowe: Bruk-Bet Solar, solar, panele solarne, fotowoltaika, instalacje fotowoltaiczne, energia ze słońca, tani prąd, tania energia, energia ekologiczna, solary, moduły solarne, darmowa energia, domy ekologiczne, instalacje ekologiczne, instalacje przyjazne środowisku, moduły wysokiej jakości, cena fotowoltaiki, jakość paneli solarnych, panele słoneczne,