REVEAL – nowa odsłona okien aluminiowych OknoPlus

Wraz z początkiem maja 2020 na rynku systemów okiennych pojawił się bezkonkurencyjny produkt OknoPlus wyznaczający nowe trendy dla całej branży. REVEAL to aluminiowe okno klasy premium, jedyne w swoim rodzaju połączenie nowatorskiej technologii, unikatowego designu i… mile zaskakującej ceny.

Nowa linia okien OknoPlus bazuje na nowoczesnych profilach aluminiowych DECALU w technologii SO EASY, które w towarzystwie, najlepszych obecnie na rynku, szyb ECLAZ firmy Saint-Gobain, tworzą duet doskonały – mówi Dawid Mickiewicz – Kierownik Marketingu OknoPlus. Tajemnica Reveal polega na idealnych proporcjach oprawy i szkła, balansie pomiędzy pięknem surowego designu a drobiazgową estetyką wykończenia profili, perfekcyjnym zrównoważeniu właściwości termoizolacyjnych i statyki okna, oraz na bardzo korzystnym dla klienta stosunku ceny do… luksusu.

fot. OknoPlus

Aluminiowe profile inne niż wszystkie

Okna Revealzaprojektowane są na nowatorskim systemie aluminiowym So Easy, którego niepowtarzalne rozwiązania technologiczne zgłoszone są na obszarze EU jako wynalazki. To rzeczywiście profile inne niż wszystkie – zarówno w aspekcie technicznym, jak i wizualnym. Produkty Reveal cechuje minimalizm i wyjątkowa smukłość. Profile okien i drzwi balkonowych spod tego znaku ustępują miejsca szybie i naturalnemu światłu. Złożenie ramy ze skrzydłem to zaledwie 112 mm, a skrzydeł z ruchomym słupkiem tylko 140,5 mm. To znacznie mniej niż w innych systemach aluminiowych dostępnych obecnie na rynku. Takie wymiary osiąga się dzięki nowatorskiej konstrukcji So Easy, która składa się jedynie… z 5 elementów (vs 11 składowych w standardowych rozwiązaniach).

Znak rozpoznawczy – czysta perfekcja

Reveal jest perfekcyjnie skonstruowane i perfekcyjnie wygląda. Elementy techniczne, czyniące okno komfortowym w użytkowaniu, są idealnie ukryte. Nie widać zawiasów ani uszczelki, która zwykle opiera się na szybie. Otwory odwodnieniowe są niezwykle minimalistyczne i elegancko zamaskowane. Po otwarciu okna nie rzuca się w oczy „wystająca” uszczelka centralna. Tutaj jest po prostu płaska, czarna przekładka termiczna (estetyczna uszczelka zintegrowana). Kunszt i nowoczesność widać również w łączeniu profili i złożeń (termoizolacyjne połączenia narożne, łączniki o zmiennym kącie) oraz w bardzo designerskim zabezpieczeniu styku stali i aluminium w profilu.

Do tego dochodzi perfekcja koloru Reveal. Profile zespalane są zawsze dopiero po ich pomalowaniu. Wybarwienie okna jest więc doskonałej jakości, a paleta barw bogata. Do wyboru są najmodniejsze kolory standardowe (m.in. czerń, antracyt, biel) oraz kilkanaście kolorów nietypowych plus opcje drewnopodobne. Reveal można zamówić także (bez dopłaty) w wersji bikolor.

fot. OknoPlus

Najlepszy na rynku pakiet szybowy

Okna Reveal wyposażone są w pakiet 3-szybowyECLAZ. To dziś najlepszy wybór na rynku, gwarantujący świetny efekt wizualny i energetyczny jednocześnie. Zwiększona przezierność szkła od Saint-Gobain pozwala lepiej doświetlić pomieszczenia, a parametry cieplne szyby oszczędzać na rachunkach za ogrzewanie. Reveal z pakietem ECLAZ to zatem nie tylko więcej naturalnego światła w domu (współczynnik przenikania światła 77%), ale nawet o 20% lepsza wydajność energetyczna w porównaniu z najlepszymi oknami dostępnymi obecnie na rynku. Wartość przenikania ciepła szyby to Ug = 0,5 W/m2K, a współczynnik przepuszczalności energii kształtuje się w tym przypadku na poziomie g = 60%

Ciepło, bezpiecznie i ekologicznie

Produkty Revealsą przyjazne środowisku nie tylko ze względu na to, że są to okna aluminiowe, a nie „plastiki”. Ich ekologiczny charakter wyraża się również w energooszczędności. Uw = 0,68 W/m2K czyni z nich okna doskonałe nawet do domów pasywnych. Atrakcyjnie wyglądają także inne parametry: wodoszczelność – 2250 Pa (vs standardowe 1600) czy odporność na wiatr na poziomie 2000 Pa.

Revealzabezpiecza zarówno przed niekorzystną aurą, jak i intruzami, a to dzięki dedykowanym okuciom Select i specjalnym zaczepom antywyważeniowym.

fot. OknoPlus

Luksusowe okna idą „pod strzechy”

Reveal – premierowe okno klasy premium, wypuszczone właśnie na rynek przez OknoPlus, to nowa, technologicznie zrewolucjonizowana generacja aluminiowych systemów okiennych i zupełnie „luksusowy” design. Wszystko to udało się ekspertom OknoPlus „zmieścić” w cenach od kilkunastu do kilkudziesięciu procent niższych niż ceny produktów firm konkurencyjnych.

Jesteśmy przekonani, że w Reveal od pierwszego otwarcia zakochają się i architekci i inwestorzy – mówi D. Mickiewicz z OknoPlus. Tą linią produktów na nowo odkrywamy przed nimi aluminium i jego potencjał w branży okiennej. Udowadniamy też, że luksusowe okna mogą trafić pod strzechy. Tę nową odsłonę doskonale oddaje zresztą nazwa, wyłoniona w wewnętrznym konkursie pracowniczym. Autorem „Reveal” jest pan Krzysztof Sieja z naszego działu technicznego. Dziękujemy i gratulujemy!

Okna Reveal można już oglądać i zamawiać w salonach firmowych oraz u Autoryzowanych Partnerów Handlowych OknoPlus.


Data publikacji: 2020-05-28

Podobne technologie i poradniki


19.12.2023 | Stolarka otworowa
W 2024 roku, w okresie drugiego kwartału,...
06.12.2023 | Stolarka otworowa
Już wkrótce, w pierwszym kwartale 2024 roku,...
16.11.2023 | Stolarka otworowa
Firma Abakus OKNA wprowadza do oferty nową...
16.11.2023 | Stolarka otworowa
SLIDE to przesuwne drzwi tarasowe wyróżniające się...
26.10.2023 | Stolarka otworowa
Nowość od Morad – poznaj system AC-84EI...
17.10.2023 | Stolarka otworowa
fot. Salamander Industrie-Produkte GmbH Duże przeszklenia i...
16.10.2023 | Stolarka otworowa
Nowość w ofercie, z którą stworzysz skuteczną...
06.10.2023 | Stolarka otworowa
Ksiądz Czesław „Kuba” Marchewicz, założyciel Wspólnoty Burego...