Postaw na dobry montaż z certyfikowaną ekipą Akademii GERDA!

Budujesz wymarzony dom i od początku stawiasz na jakość, energooszczędność i bezpieczeństwo. Starannie wybierasz drzwi o doskonałych parametrach, które deklaruje producent, ale czy bierzesz pod uwagę, że dobry montaż jest równie ważny?

Drzwi wejściowe stanowią barierę przed działaniem czynników atmosferycznych i izolują przed zimnem, a także przed nieproszonymi gośćmi, dlatego bezbłędnie przeprowadzony montaż jest taki istotny. Niestety, okazuje się, że nieprawidłowo przeprowadzona instalacja stolarki otworowej powoduje 15-25% straty energii cieplnej w budynkach mieszkalnych. A co, kiedy się okaże, że przez niewłaściwy montaż nasze energooszczędne drzwi wejściowe są nieszczelne, a zamki antywłamaniowe nie działają prawidłowo?
Naprawa błędów montażowych jest bardzo kosztowna i długotrwała, dlatego, że wadliwie zamontowany produkt należy zdemontować i zainstalować od początku. Ważne, aby montaż drzwi wykonała fachowa ekipa, która jest przeszkolona i rekomendowana przez producenta.

GERDA wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, w ramach Akademii GERDA, organizuje szkolenia oraz certyfikacje dla montażystów swoich produktów.

Jeżeli zależy Ci na tym, aby nowo zakupione drzwi wejściowe GERDA spełniały swoje zadanie i wykazały swoje wszelkie zalety, zdecyduj się na dobry montaż przez rekomendowaną przez nas ekipę:

Lista certyfikowanych montażystów Akademii GERDA


Data publikacji: 2017-09-12

Podobne technologie i poradniki


16.11.2023 | Stolarka otworowa
Firma Abakus OKNA wprowadza do oferty nową...
16.11.2023 | Stolarka otworowa
SLIDE to przesuwne drzwi tarasowe wyróżniające się...
26.10.2023 | Stolarka otworowa
Nowość od Morad – poznaj system AC-84EI...
17.10.2023 | Stolarka otworowa
fot. Salamander Industrie-Produkte GmbH Duże przeszklenia i...
16.10.2023 | Stolarka otworowa
Nowość w ofercie, z którą stworzysz skuteczną...
06.10.2023 | Stolarka otworowa
Ksiądz Czesław „Kuba” Marchewicz, założyciel Wspólnoty Burego...
23.05.2023 | Stolarka otworowa
Marka KRISPOL zaoferowała klientom drzwi zewnętrzne nakładkowe...
19.05.2023 | Stolarka otworowa
Fot.1. od lewej: Jakub Żuchowicki, Robert Wardak,...