Firma SCHWEIKER – wieloletni producent systemów roletowych otworzył w ubiegłym roku nowy zakład produkcyjny o powierzchni ponad 13 tyś. m2 w Środzie Śląskiej koło Wrocławia. Są tam produkowane m. in. rolety zewnętrzne, bramy rolowane i moskitiery. W ofercie rolety natynkowe, rolety podtynkowe, żaluzje zewnętrzne, RKS-y.

SCHWEIKER działa w Polsce już od 19 lat zaopatrując w swoje wyroby wiele firm z kraju i zagranicy. Firma posiadając własne rozwiązania sprawdzające się już od kilkudziesięciu lat w Europie jest jednym z liderów innowacji w branży. Budowa nowej fabryki była odpowiedzią na rosnące zainteresowanie klientów produktami o najwyższej jakości, spełniającymi wymagania domów pasywnych. System nasadkowy RN posiadający specjalne wkładki antyakustyczne oraz ocieplenie NEOPOR jest przykładem wprowadzania w tego typu skrzynkach rozwiązań nowatorskich popartych odpowiednimi badaniami i certyfikatami Instytutu Rosenheim.

Firma SCHWEIKER jest otwarta na współpracę z producentami i dilerami okien i rolet, developerami, firmami budowlanymi oraz biurami architektonicznymi. Dla stałych odbiorców oferuje transport na terenie całego kraju, korzystne rabaty, odroczone terminy płatności, wsparcie techniczne na każdym etapie przygotowania i realizowania zamówienia, szkolenia produktowe dla sprzedawców oraz praktyczne dla montażystów organizowane w siedzibie firmy w Środzie Śląskiej.

Potwierdzeniem najwyższej jakości jest współpraca z wybranymi dostawcami, takimi jak SOMFY (napędy i sterowania do rolet i bram), SELVE (napędy oraz akcesoria do rolet i bram), ALUPROF, SIRAL. Klienci mają pewność i gwarancję, że w produkowanych przez Firmę SCHWEIKER roletach nie ma tanich, wątpliwej jakości zamienników.

Więcej informacji: www.schweiker.pl


Data publikacji: 2016-04-14

Podobne technologie i poradniki


19.12.2023 | Stolarka otworowa
W 2024 roku, w okresie drugiego kwartału,...
06.12.2023 | Stolarka otworowa
Już wkrótce, w pierwszym kwartale 2024 roku,...
16.11.2023 | Stolarka otworowa
Firma Abakus OKNA wprowadza do oferty nową...
16.11.2023 | Stolarka otworowa
SLIDE to przesuwne drzwi tarasowe wyróżniające się...
26.10.2023 | Stolarka otworowa
Nowość od Morad – poznaj system AC-84EI...
17.10.2023 | Stolarka otworowa
fot. Salamander Industrie-Produkte GmbH Duże przeszklenia i...
16.10.2023 | Stolarka otworowa
Nowość w ofercie, z którą stworzysz skuteczną...
06.10.2023 | Stolarka otworowa
Ksiądz Czesław „Kuba” Marchewicz, założyciel Wspólnoty Burego...