Drzwi tarasowe przesuwne SYNEGO SLIDE – nowy produkt od ABAKUS OKNA S.A.

Czołowy producent okien i drzwi Abakus Okna S.A., we współpracy z renomowanym dostawcą profili Rehau, wprowadza na rynek nowy produkt. Drzwi tarasowe przesuwne SYNEGO SLIDE to inteligentny system przesuwny do atrakcyjnego połączenia wnętrza z ogrodem czy tarasem i znacznie tańsza alternatywa dla cenionych HST.

SYNEGO SLIDE to nowoczesna realizacja, która spodoba się współczesnym inwestorom, szczególnie ze względu na duże możliwości konstrukcyjne (maksymalne wymiary 4m x 2,6m), lekkość i komfort obsługi oraz cenę. System otwierania/zamykania drzwi jest w pełni intuicyjny, jak w przypadku cenionych drzwi HS, a ich koszt znacznie niższy. Wstępne prognozy analityków na 2021 rok pokazują, że z uwagi na stosunek jakości do ceny sprzedaż drzwi SYNEGO SLIDE może być wyższa nawet o 40% od pozostałych tego typu produktów.

Drzwi SYNEGO SLIDE to najwyższej jakości produkt Premium. Doskonała izolacja i najnowsza technologia IRMC Production, w jakiej zostały wykonane, sprawiają, że są to jedne z najcieplejszych drzwi tarasowych przesuwnych na rynku. Wykazują one rewelacyjne właściwości termoizolacyjne, dzięki czemu ciepło zostaje w pomieszczeniach, a oszczędności w portfelu – mówi Kamil Grodecki, prezes Abakus Okna S.A.

Drzwi tarasowe SYNEGO SLIDE to wyrafinowany system przesuwny, który zapewnia więcej światła i powiększa optykę domu. To elegancja i nowoczesność inspirowana naturą, która zdaje się zaglądać do wnętrza. To najwyższa funkcjonalność, którą wykazują doskonałe parametry.

SYNEGO SLIDE tłumią dźwięki nawet o 43 decybele, przez co redukują hałas blisko 20-krotnie. Dzięki innowacyjnemu mechanizmowi zamykającemu możliwe jest równomierne dociśnięcie elementu przesuwnego, przez co są również rewolucyjnie szczelne – dodaje Kamil Grodecki.

Więcej informacji o drzwi tarasowych przesuwnych Rehau SYNEGO SLIDE można znaleźć na stronie producenta okien i drzwi Abakus Okna.


Data publikacji: 2021-03-17

Podobne technologie i poradniki


19.04.2024 | Stolarka otworowa
W świecie projektowania wnętrz i architektury, nawet...
19.12.2023 | Stolarka otworowa
W 2024 roku, w okresie drugiego kwartału,...
06.12.2023 | Stolarka otworowa
Już wkrótce, w pierwszym kwartale 2024 roku,...
16.11.2023 | Stolarka otworowa
Firma Abakus OKNA wprowadza do oferty nową...
16.11.2023 | Stolarka otworowa
SLIDE to przesuwne drzwi tarasowe wyróżniające się...
26.10.2023 | Stolarka otworowa
Nowość od Morad – poznaj system AC-84EI...
17.10.2023 | Stolarka otworowa
fot. Salamander Industrie-Produkte GmbH Duże przeszklenia i...
16.10.2023 | Stolarka otworowa
Nowość w ofercie, z którą stworzysz skuteczną...
06.10.2023 | Stolarka otworowa
Ksiądz Czesław „Kuba” Marchewicz, założyciel Wspólnoty Burego...