Drzwi tarasowe przesuwne SYNEGO SLIDE – nowy produkt od ABAKUS OKNA S.A.

Czołowy producent okien i drzwi Abakus Okna S.A., we współpracy z renomowanym dostawcą profili Rehau, wprowadza na rynek nowy produkt. Drzwi tarasowe przesuwne SYNEGO SLIDE to inteligentny system przesuwny do atrakcyjnego połączenia wnętrza z ogrodem czy tarasem i znacznie tańsza alternatywa dla cenionych HST.

SYNEGO SLIDE to nowoczesna realizacja, która spodoba się współczesnym inwestorom, szczególnie ze względu na duże możliwości konstrukcyjne (maksymalne wymiary 4m x 2,6m), lekkość i komfort obsługi oraz cenę. System otwierania/zamykania drzwi jest w pełni intuicyjny, jak w przypadku cenionych drzwi HS, a ich koszt znacznie niższy. Wstępne prognozy analityków na 2021 rok pokazują, że z uwagi na stosunek jakości do ceny sprzedaż drzwi SYNEGO SLIDE może być wyższa nawet o 40% od pozostałych tego typu produktów.

Drzwi SYNEGO SLIDE to najwyższej jakości produkt Premium. Doskonała izolacja i najnowsza technologia IRMC Production, w jakiej zostały wykonane, sprawiają, że są to jedne z najcieplejszych drzwi tarasowych przesuwnych na rynku. Wykazują one rewelacyjne właściwości termoizolacyjne, dzięki czemu ciepło zostaje w pomieszczeniach, a oszczędności w portfelu – mówi Kamil Grodecki, prezes Abakus Okna S.A.

Drzwi tarasowe SYNEGO SLIDE to wyrafinowany system przesuwny, który zapewnia więcej światła i powiększa optykę domu. To elegancja i nowoczesność inspirowana naturą, która zdaje się zaglądać do wnętrza. To najwyższa funkcjonalność, którą wykazują doskonałe parametry.

SYNEGO SLIDE tłumią dźwięki nawet o 43 decybele, przez co redukują hałas blisko 20-krotnie. Dzięki innowacyjnemu mechanizmowi zamykającemu możliwe jest równomierne dociśnięcie elementu przesuwnego, przez co są również rewolucyjnie szczelne – dodaje Kamil Grodecki.

Więcej informacji o drzwi tarasowych przesuwnych Rehau SYNEGO SLIDE można znaleźć na stronie producenta okien i drzwi Abakus Okna.


Data publikacji: 2021-03-17

Podobne technologie i poradniki


12.07.2021 | Stolarka otworowa
System DP 180 PRIMEVIEW od Yawal służy...
06.07.2021 | Stolarka otworowa
Budowa domu to nieustanne wybory. Niektóre decyzje,...
17.06.2021 | Stolarka otworowa
Podczas XI Kongresu Polskiej Stolarki – jednego...
14.05.2021 | Stolarka otworowa
Zdobyły serca architektów, projektantów wnętrz i przede...
26.04.2021 | Stolarka otworowa
Tedee, czyli polski inteligentny zamek do drzwi,...
01.04.2021 | Stolarka otworowa
Aktualna sytuacja pokrzyżowała wiele planów, w tym...
31.03.2021 | Stolarka otworowa
Z policyjnych statystyk wynika, że liczba włamań...
29.03.2021 | Stolarka otworowa
Okna to nieodłączny element wyposażenia domu. Odpowiednio...
05.03.2021 | Stolarka otworowa
Inwestorzy, którzy są właśnie na etapie wyboru...
23.02.2021 | Stolarka otworowa
Nowoczesne podejście w obszarze polityki personalnej, rozwój...