Świat tarasów pełen jest różnorodnych produktów, co sprawia, że bardzo często stoimy przed ogromnym dylematem, jakie rozwiązanie dla siebie wybrać. Dziś bierzemy pod lupę deski tarasowe, których ilość na rynku jest tak ogromna, że z pewnością i w tej kwestii niejeden klient będzie miał problem z wyborem jednej, konkretnej. Czyż nie?

 

Różnorodne rodzaje, wiele znanych i cenionych na rynku marek, szeroki zakres cenowy. Jeśli dobre, sprawdzone, solidne i przy tym piękne, to z pewnością deski tarasowe THERMORY są jedną z najlepszych opcji do wyboru, jeśli na taki właśnie chcemy postawić.

 

Rodzaje desek tarasowych

 

Chcąc zaaranżować w ciekawy sposób naszą przestrzeń tarasu, staramy się zrobić wszystko, by całość wyglądała naprawdę doskonałe. Dodatki stanowią kwintesencję piękna i dobrego gustu każdego miejsca. Jeśli w grę wchodzą deski tarasowe, każdy z nas może zdecydować się na konkretny ich rodzaj. Możemy wyróżnić:

  • deski tarasowe z jesiona amerykańskiego Thermory – montujemy je w systemie PacSystem. Jest to innowacyjny i szybki system montażu desek. Deski tarasowe D45J posiadają z tyłu wcięcia pozwalające na zastosowanie ukrytego montażu. Gładka i wyprofilowana powierzchnia łatwo odprowadza wodę z tarasu. Pod wpływem promieni UV drewno Thermory naturalnie zmienia kolor na szaro-srebrny.

  •  

    deski tarasowe z sosny skandynawskiej Thermory – możemy zamontować je w systemie PacSystem lub na klipy plastikowe. Są wyjątkowo łatwe w montażu.

Profile desek THERMORY

 

Jeśli już przeglądamy profile THERMORY, możemy wybrać nie tylko konkretny ich rodzaj, ale także model, który posiada określony profil deski. Do dyspozycji klientów wyszczególnione zostały:

  • profil gładki + end-matching (D4sg2) montaż na klipy B2

  • profil gładki (D4sg2) montaż na klipy B2

  • profil ryflowany (D32) montaż na klipy TENI

  • profil gładki (D4)

  • profil Quickdeck Maxi

  • profil Bolefloor

 

Ogromny wybór, niezwykłe rozwiązania, najlepsze produkty. Jesteśmy przekonani, iż deski tarasowe THERMORY z jesiona amerykańskiego to opcje warte zakupu, dzięki którym każdy klient otrzyma doskonałe rozwiązanie na wiele, długich lat. Jakość, trwałość, estetyka, nowoczesność. To wszystko można zyskać w jednym produkcie. Jeśli więc stworzyć ciekawą przestrzeń tarasową, to tylko stawiając na najlepsze rozwiązania. Nabycie tych desek z pewnością okaże się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę – jeden wybór, jeden zakup, zadowolenie gwarantowane!

Fot.1 Taras Thermory thermo jesion Las Vegas

 

Fot.2 Taras z desek thermo jesion bez zabezpieczenia


Data publikacji: 2018-07-16

Podobne technologie i poradniki


Jedną z dziedzin zastosowania prefabrykacji konstrukcji drewnianych...
Na całym świecie pracuje się nad ograniczeniem...
Często spotyka się opinie ludzi, którzy zamieszkali...